CHRISTMAS WISHLIST

7:00:00 AM


Milý Ježíšku, 
rok se s rokem sešel a je zase na čase ukázat Ti, jak moc hodná jsem letos byla a co by mi za tu mou dobrotu udělalo velkou radost.:)))) 

Nejvíc toužím po šedém kabátu. Je krásně kombinovatelný, takže už Tě o žádné další hadry prosit nemusím, protože půjde skvěle se vším, co už mám:) A  vůbec mám pocit, že se bez něj tuhle zimu nemůže obejít snad nikdo. Kdybys měl problémy s hledáním, pár jsem Ti už našla předem. (já jsem říkala, že jsem byla hodná:)))) tady, tady, tady nebo tady

Garance Doré je snad nejvíc stylový člověk na celé planetě a když jsem se dozvěděla, že vydala knihu o tom všem, co se dá nazvat jejím životem, neváhala jsem a chtěla si ji objednat hned v předprodeji. Moje úspory ale hooodně zakřičely, a tak jsem to zase nechala na Tobě. Snad mi odpustíš.

Protože stříbrná je šedé barvy nepřiznané dvojče a protože modrá je zase to moje a protože prostě potřebuju hodinky, abych dokázala doběhnout na metro, tramvaj i šalinu včas. Jelikož mobil je k takovému závodění fakt nepraktický. A protože o Komono hodinkách se mi už tajně zdává přibližně tři čtvrtě roku, tak i ty. I ty si fakt moc přeju.

Slyšela jsem, že o Vánocích si má člověk přát něco (a dostat něco), co si přes rok prostě nekoupí. Já mám velkou slabost pro lokální prodejce a designéry, ale většinou pak stejně koupím něco levnějšího. Vždyť to znáš, chudý studentský absolventský život. Marshal Apparel a jeho nová kolekce triček ale křičí moje jméno. Taky to slyšíš??:)

Zima a rtěnky. To je nerozlučná dvojka (nebo spíš trojka?). I já jsem se dívala po jejím novém parťákovi a vhodné kandidátky jsem objevila v Sephoře. Matné, dlouhotrvající, nevysušující, ve škále milionu odstínů jo a prej mají 2 plus jedna nebo co:)))

V létě jsem objevila další lokální shop. Jmenuje se City Folklore a je moc boží. Nejen, že teď v nové kolekci mají tyhle super mikiny, ale prodávají i třeba brože ve tvaru jednorožce nebo peněženky s printem lesa. Tak to pořádně prosurfuj a něco mi vyber. Určitě nemůžeš šlápnout vedle.

Kabelky. To je asi věčné téma/úchylka/nutnost. Abych ale byla i já šetrná k životnímu prostředí, vybrala jsem si ty z plastu. Mat&Natt(ky). Jestli ale teď právě kroutíš nevěřícně hlavou a myslíš si, že tyhle nevydrží ani měsíc, jsi na omylu. Jsou sice "plastové", ale provedením předčí i ty kožené! Praktická velikost i na A5, jenom teda nevím, jestli šedou nebo béžovou....co myslíš?  

Já vím, že ten seznam je celkem dlouhý a že dobrý skutek jsem Ti nevyjmenovala ani jeden...těch obdarováníhodných asi moc nebylo, ale tak aspoň někomu občas přispěju na ulici no..snad to bude příští rok lepší. Předem děkuju! Měj se božsky a čau!

hodná Eliza.

You Might Also Like

3 komentářů