2 0 1 5

8:00:00 AM


Nemůžu uvěřit, že už je to zase rok. Celý rok pryč. Konec a nový začátek. 

Dívám se tak na ten už předminulý (tady) a říkám si, že ten minulý byl vážně o něco lepší! Víc zážitků, hlavně teda těch dobrých, víc dobrodružství, příležitostí, zkušeností a posunů. Prostě lepší, snad ve všem. A když se na to podívám zblízka, tak jsem nejprve napsala bakalářku, (koupila si skvělý kabát za 700 :D), dokázala si užívat jara i přes to šílené učení na státnice, které jsem nakonec taky zvládla (s mým parťákem na život a na smrt <3), dostala Olympus, namalovala svůj nejlepší obraz, fotila na střeše a pro Olomouc. cz, jela do Thajska!!!! Přes půlku světa jen tak válet se na pláž, objevovat mnou ještě nepoznané, každý den se smát, odpočívat, koupat se v moři a užívat té nádherné přírody všude kolem. Přestěhovala jsem se do Prahy, našla nové kamarádky, práci, stáže, spolupracovala na pár skvělých projektech (jeden tady a druhý snad brzo taky uvidíte) a dokázala jsem se (jakžtakž) uživit sama!! 

A co jsem si za ten rok nového uvědomila? Zjistila jsem, že ani ve dvaadvaceti člověk nesebral všechnu moudrost světa a pravděpodobně se ani nepoučil z chyb předešlých, když je schopný je udělat znovu. Přišla jsem ale na to, že aby se člověk posunoval dál a nejlíp tím správných směrem, musí vědět co chce (o tom jste četli tady). Taky jsem si uvědomila moc dobře vím, že všechno co (mě) nás čeká, bude super, protože to všechno ovlivňujeme jen my sami! A i když je to někdy deprimující, tak pocit, že je vlastně všechno jen v naší moci je přece super, nebo ne?

Tak ať je rok 2016 zase o kousíček lepší, ať se máme víc rádi, jsme na sebe víc hodní, trávíme víc času se svými blízkými, zdraví nám přeje, děláme co nás baví, správně se rozhodujeme a víc cestujeme. 
S <3 vaše Eliza. 

You Might Also Like

0 komentářů