october moodboard

6:51:00 PM


Pěknou středu všem! Dneska tu mám pro vás zase něco trochu jiného. :) Měsíční randomy mě popravdě nějak přestaly bavit. Většina fotek totiž byla vždycky k vidění už na instagramu a pro mě tyhle články nějak ztratily šťávu. Nechtěla jsem je ale zrušit úplně, protože mi naopak přijdou jako fajn oživení od outfitových postů, a tak jsem si vymyslela zase něco trochu jiného. Rekapitulační moodboard. O tom, kde jsem za předešlý měsíc byla, co stojí za zmínku a co mě jednoduše dostalo. Tak pojďme na to.


Celý týden jsem strávila pracovně na Designbloku. I když bylo těch sedm 13tech po sobě hodně náročných, tak to za to všechno stálo. Tolik inspirace na jednom místě pohromadě...no však co vám budu..byli jste letos?:)

Le Burger - skvělá burgrárna za přijatelné ceny v Praze na Andělu, rozhodně si tam skočte! ;) (link)

Burgrama jsme se s Verčou nacpávaly taky na Street Food Festivale (fotky jste mohli vidět tady) a mimo to jsem tam objevila krásný časopis o jídle - Pyré. Poslední díl je věnován kultuře stolování. Nejvíc mě zaujalo pojednání o trendu fotit si jídlo na instagram. Tak se mrkněne, stojí to za to! (link)

Znáte Soffu? S magazínem Pyré mají minimálně jedno společné. Na fotkách si dávají víc než záležet a taky to podle toho i vypadá. Svou první jsem si koupila právě na Designbloku, kde měli krásný balkónový stáneček pokojíček. Je celá v angličtině a zaměřuje se na kreativní a inspirativní místa/věci/lidi ve střední Evropě. Takže jestli ji ještě neznáte, tak honem rychle poznejte ;) (link)

Abych ale nemluvila jen o jídle a časopisech, tak tu se mnou celý měsíc byly i tyhle neobyčejné náušnice. Taky to máte tak, že když si koupíte nějakou novou věc, najednou se přistihnete, že nenosíte už nic jiného? Já poslední dobou hodně často:))) Najdete je v obchodech I Am. :)


Z expozic, které mě na Designbloku dostaly, (a ke kterým mám pěknou vizitku) jsem vybrala následující. 

 Cockerel - koncept designu Lenky Kohoutové, který dává prostor věcem být něčím/někým jiným, než si je oblékneme a určíme jejich funkci. (link)

Rozbíjím se je projekt na pomezí gastronomie a designu. Ručně vyrobená čokoláda, která má každá svůj příběh. Podívej - link.

Janja Prokić a její neobyčejné šperky. (link)

Moc se mi zalíbily taky nálepky od Boldomatic, tady jich najdeš strašnou spoustu.:) (link)


Byla jsem taky s Kristy na školení Olympusu, takže jsou z nás teď už těžké profesionálky, haha :D!

V Doxu na super výstavě Brave new world, kterou si rozhodně nenechte ujít. Není sice moc veselá, ale o to víc zajímavá a vlastně celkem dost psycho. Každopádně vzniklé napětí v sobě můžete uvolnit ve speciálním "úkrytu" z  folie, který je upevněn v patře, pod vámi chodí lidi a váš život vlastně drží jenom tuna izolepy. Samozřejmě jsem to musela zkusit a byla to pecka! Tyhle adrenalinové hračky to je něco pro mně:))).

Česká televize měla na Designbloku stěnu podpisů a jestli mě sledujete na insta, tak jste určitě zaregistrovali, že ani ten můj tam nechybí hihi.

A abych nezapomněla, tak šedé pončo ze Zootu je můj letošní podzimní absolutní must have...máte taky už to svoje?:) (link)Dejte mi vědět, jak se vám nový tip článku líbí a užívejte večer!:)
Eliza.

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Na ten Designblok už by som aj ja mala zdvihnúť riť a pozrieť sa tam :)

  ReplyDelete
 2. tak ta SOFFA mě fakt zaujala! dokonalý fotky!

  JULI JULI blog

  ReplyDelete
 3. Prosim te, co znamena ta zarovka??? Nejsi snad amater, dej si tam peečko:D jj kurz mi osvětlil spoustu věci, taky to, že jsem totalni technickej mimoň..🙈 Jinak post se mi líbí, je to super osvěženi!!;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. na iauto fotí jenom úplní debilové :D:D...aha.

   Delete