my femme fatale

7:00:00 AM


Nejsem ženská pro kterou je ženskost balonová sukně a jehlové podpatky. Respektive, ano, je! A krásná, jenomže ne na mně. Ne na Elize v každodenním životě. Upřímně na podpatkách bych se zabila sotva bych vyšla z domu a do balonové sukně jsem ještě nestačila investovat. (snad jednou!!) Být ale žensky ženská je občas potřeba chuť, a to velká! Já jsem ji ukojila koupí téhle sukně v Zaře. Úzká midi s rozparkem na přední straně, která pěkně vytáhne křivky a okamžitě vykouzlí krásně ženskou postavu. Abych to ale byla pořád já (rozuměj s duší trochu chlapa) a z té všudypřítomné ženskosti se mi nezatočila hlava, vzala jsem si k tomu slipony. Nízké boty, batoh a křivák (rtěnka se mi smazala po tom výborném obídku v Yam Yam a tohle focení zabralo neskutečných 30s, tak omluvte tenhle nedostatek, protože kouzlit ženskost bez rtěnky je jako dělat sekanou bez masa).


A jak jste na tom vy s ženskostí? Nosíte často sukně a šaty a nebo ji vytváříte jen smyslnými doplňky? Povězte!.)I am wearing
Zara skirt / Mango biker jacket / Topshop slipons / H&M backpack


You Might Also Like

5 komentářů

 1. Perfektný outfit si kočka :-) Miška
  www.imperfect-woman.com

  ReplyDelete
 2. Krásna sukně, sedí ti skvěle. Já mám pouzdrové sukně moc ráda, bohužel teď nemám tolik příležitostí je vynosit. Ale v šatníku jich mám dost :)

  Radu - UltimateChic

  ReplyDelete
 3. Veľmi ti to pristane ! :) Krásny outfit :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  ReplyDelete
 4. Skvela sukne! <3 ja si obcas tu sukni taky vezmu a nebo saty, ale k tomu vetsinou tenisky, vsak me znas :D

  ReplyDelete