CHANGE(S)

2:01:00 PM


Po další menší dlouuuhé odmlce se Vám opět hlásím z jiného prostoru. Abych to vše uvedla na pravou míru, tak za těch pár dnů (týdnů) jsme si s Wordpressem moc nepadli do noty. Všichni mi o něm básnili, jak je super a že tam všechno jde. A já zase uvěřila a bezhlavě se pustila do neznáma. Nicméně netrvalo dlouho a po několikadenní urputné práci a všelijakého nastavování přišlo kruté zjištění. Když nemáte předplacenou preumium verzi, nezměníte hold ani barvu.

O tom, že si z jakékoliv šlamastiky pomůžete nejlíp jen vy samy jsem už psala (tady). A tohle je toho dalším důkazem. I když se jedná "jen" o virtuální místo, které vlastně normálně neexistuje a v reálném životě takový problém snad ani problémem nelze nazývat. Opak je pravdou. Nedalo mi to spát a já tenhle "bordel" musela napravit. Naštěstí jsou kolem mě i lidi, které o pomoc nemusím prosit dvakrát. Tímto bych chtěla moc poděkovat především Adamovi, který za celým novým vzhledem stojí. A o nic méně taky Verči a Matesovi, kteří se mnou měli zlatou trpělivost a ve dne i v noci odpovídali na moje šílené dotazy ohledně photoshopu :D.

Změny jsou fajn a vy víte, že já se jich nebojím a mám je i svým způsobem ráda. Teď vám ale garantuju, že na blogu (www.stylebyeliza.net) se dlouuuhouu dobu nic měnit nebude! (:D) Tak se mrkněte na outfit, na něj už v článku nezbylo místo a nezapomeňte mi napsat, jak se vám líbí nový design!  Vzhledem k předchozí větě se vám totiž už musí líbit! :P

Mějte super den a taky se nebojte změn! <3
Eliza.I am weairng
Mango biker jacket, jeans / F&F vest / H&M jumper / Lindex bag / Nike Air Max 90 Ice via Footlocker


You Might Also Like

2 komentářů

 1. Mne sa tvoj nový dizajn veľmi páči! Ja si ho tiež chcem prerobiť momentálne, len neviem ako nato, keďže mám blogspot :/ Tam asi nemám moc na výber.. či? Čo sa týka tvojho outfitu, predovšetkým sa páčia tvoje vlasy aj v tvári si veľmi pekná aaaa ešte tenisky sa mi páčia :)) Vzájomné sledovanie? :)

  Dominika Makarová fashion blog

  ReplyDelete
  Replies
  1. děkuju mooooc!:) já mám blog taky zpátky na bloggeru, stačí si koupit šablonu a tu pak upravíš podle sebe ;) a nebo najít někoho šikovného, kdo ti s tím pomůže.:)

   Delete