AMSTERDAM + video

12:53:00 PM


Amsterdam. Tohle město má prostě duši. Už jenom kouzlo, kdy se paprsky slunce lesknou na hladině řeky, v odrazu jde vidět ta přenádherná architektura, na každém koutku zábradlí je opřená asi stovka krásných vintage kol a ten požitek z toho všeho najednou kolem vás je k nezaplacení.:) Nebyla to moje první návštěva Amstru a i když se často nevracím na stejná místa, tak tady můžu s klidem v duši říct, že to neplatí a platit nebude.:) 

Škoda jenom, že tenhle výlet trval jen jeden den. Kvůli té šílené zimě, která se večer dostavila jsme ale byly nakonec i rády. Jela jsem s Verčou a Kristy (u kterých si taky přečtěte naše amsterdamské story zase trochu z jiného úhlu;)) a Eurotrips.cz (#eurotrips). Usmálo se na nás štěstí (nebo to byla karma??) a před tou vichřicí vysvitlo na pár hodin slunce a my jsme fotily o 106! Nejprve jsme se posilnily v útulné kavárničce s obrovskou nabídkou domácích koláčů a dortíků, pak se vrhly do spáru blešáku, kde jsme s Verčou ulovily pravé poklady! Ona Levisky a já košili Ralpha Laurena za 5e!!!(to prostě chceš!). To prostředí nás tak dostalo, že jsme se kvůli neustálému zápalu focení ocitly asi hodinu pěšky od centra města! To nás už doháněla pěkná vichřice. Promrzlé jsme našly první pizzerku a protože už bylo celkem pozdě a naneštěstí naše vybrané muzea a galerie stihly zavřít už před 4., tak jsme pokračovaly objevovat další malebné kavárničky. Nechyběla ani slavná Red light destrict a den jsme zakončily babským talkem nad litrem sangrie. What a day! Víc takových! ;) 

A co vy a Amstrdam? Taky vás tak dostal??:) Naše pravé tváře. Prosím, nelekat.
A tady už je další slíbené video!! Vypadá to, že jsme tam fakt nic jiného nedělaly, než jen chodily mezi uličkama a fotily, haha (so true). Tak se mrkněte, Kristy tam má menší hlavní roli! :P :)))) ( a za zpracování zase moc moc děkuju Vaškovi!:)).


You Might Also Like

5 komentářů

 1. Haha, prostě to bylo legendary:D* love love!!!

  ReplyDelete
 2. Amsterdam je úžasný město, hlavně z pohledu té architektury! Už se těším, až se tam taky budu moct znovu podívat :)) jinak krásné fotky Eli!

  JULI JULI blog

  ReplyDelete
 3. Krásne fotky, Amsterdam je naozaj očarujúci a na fotkách ti to nesmierne pristane Eliza! :)

  Bari Bircak

  ReplyDelete
 4. Skvělé videjko, do Amsteru bych taky chtěla ;)

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Beautiful photos :)
  BLOG M&MFASHIONBITES : http://mmfashionbites.blogspot.gr/
  Maria V.

  ReplyDelete