SEPTEMBER RANDOM

10:33:00 AM
Září. To je vždycky obdobím změny. Mnohem víc než na Nový rok, kdy se kromě dodržování nových předsevzetí nic moc nového neděje. V září je tomu ale jinak. A zvlášť letos. Rychlá změna ze čtyřiceti stupňového vedra do dvacítkového. Z té nelidnaté pláže uprostřed ráje rovnou do velkoměsta.:))) Ale já mám změny ráda a čím jsou větší a vyžadují trochu námahy, tím víc. Jinak by mě to snad ani nebavilo. 

Takže září u mě? Praha! Nový byt, noví spolubydlící, nová práce. Nejdřív teda stáž v jedné marketingové firmě, kde jsem se toho za těch pár týdnů hoodně naučila. No a dneska už mám zase jinou práci, kde mě čeká první den.:)) Jsem vážně jedna velká změna!:))) A jaké bylo září u vás?

P.S. koho baví tyhle moje (skoro) každodenní updaty ze života, tak ať mě neváhá sledovat na instagramu! ;) TADY
Oblíbené detaily.

Konečně jsem taky byla na té slavné Náplavce! Je to vážně kouzelné místo:).Dobrůtky z tiskovky / Selfíčko v novémstarém saku / DIY šaty, které se tu brzo objeví!!! / a nejvíc barevná večeře, jaká se mi zatím povedla.


Tenhle "match" já prostě nemůžu dostat z hlavy!:)))Focení v Olomouci pro Olomouc.cz se odehrávalo přesně tady. Na půdě i střeše radnice. Skvělý zážitek!!Jestli takovéhle západy budu moct vídat každý den, tak se rozhodně zlobit nebudu:))). Na Prahu se zvyká lehce.:)


You Might Also Like

1 komentářů