MAN´S JACKET

12:26:00 PM


Dobré sobotní ráno poledne! Taky milujete ty dny, kdy nic nemusíte a můžete vyspávat tak dlouho, jak jen chcete? Já moc a dnešek je jeden z nich:). Taková pěkná sobota.:)

Včera jsem se sešla se skvělou Kristy z Kris&Týny blog (TADY). Sedly jsme si na hradbách Vyšehradu v odpoledním slunci s capuccinem v ruce a pořádně pokecaly. Původně jsem tenhle outfit neměla v plánu fotit, ale když Kristy navrhla Vyšehrad, který mám pár kroků od bytu, tak jsem si řekla, že se zrovna tohle bude pěkně hodit. A taky že jo! 

Není to totiž jen tak obyčejný outfit s trochou doplňků, jak by se na první pohled mohlo zdát. To sako má totiž příběh a né ledajaký! Myslím, že je z dob, kdy ještě moje mamka byla školou povinná a nebo taťka? To jsem bohužel nevypátrala, každopádně dlouhá léta strávilo u nás na půdě zahrabané ve skříni. Jednou jsem ho tam náhodou objevila a řekla si, že ho přešiju. Budu upřímná. Než bych se k tomu dostala já, asi by ho pak nosily už jen moje děti :D. A tak jsem poprosila babičku! Ta totiž nezklame nikdy!!! Trochu mi ho po stranách zabrala, na bocích udělala dva průstřihy a voilá, tady je!:) 

Máte taky rádi poklady z půdy? Co jste tam naposledy objevili vy?

Pokud zrovna nemáte takové štěstí jaká já, nesmutněte! Pár jsem jich pro vás našla! ;) tady , tady , tady  a tady 

Pohodovou sobotu! <3
Eliza.

I am wearing
Mango bag, jeans / Baťa shoes / Springfield T-shirt / Zara pearl necklace / H&M layered necklace

Fotila Kristýna Bartáková.

You Might Also Like

11 komentářů

 1. Eli, tohle ti moc sluší. Takové all black a to bílé tričko s doplňky to pěkně "rozbíjí". Věřím, že v Praze může být i krásně ač mně se to nikdy nepovedlo objevit.
  PS: Děkuji za komentář ;)

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. NICE
  new post; http://melodyjacob1.blogspot.com/2015/10/how-to-care-for-your-skin.html

  ReplyDelete
 3. To sako vypadá skvěle! Máš šikovnou babičku :)
  HollyChicc

  ReplyDelete
 4. Je to pecka a sako je boží :) A ten perlový náhrdelník.... Ach!

  ReplyDelete
 5. Ja už som si zvykla, že takéto staré nálezy sú vždy najlepšie. Sako chválim a outfit ako vždy podarený :)

  Bari Bircak

  ReplyDelete
 6. Eli, fakt super úlovek z půdy :) Outfit je celkově moc hezký, ty náhrdelníky tomu dodávají super šmrnc a eleganci! Jinak začínám pomalu litovat, že jsem si tyhle botky u Batě nekoupila taky, jsou totiž skvělý! <3 :)

  Pieces of FRECKLED style

  ReplyDelete
  Replies
  1. ahooj, moc moc děkuju! Já myslím, že nemusíš litovat. V minulém postu jsem na hoodně podobné hodila pár odkazů. Tak mrkni. Třeba najdeš ty pravé! ;)

   Delete
 7. Jéé, tady ti to moc sluší a máš moc krásné vlasy :)

  ReplyDelete