LAYER on LAYER on LAYER plus #streetfoodfestival

8:14:00 AM


V neděli jsem měla možnost zúčastnit se posledního dne Prague Street Food Festivalu. O něm ale až později...nejprve totiž přišla klasicky na řadu otázka, co na sebe. Věděla jsem, že venku strávím většinu dne a o mé slabosti pro šedou, která poslední dobou čím dál víc roste, už víte. Tak jsem sáhla zase po ponču a začala vrstvit.

Nejsem ten typ, co si na začátku října koupí nový teplý kabát a nosí ho až do dubna. Nebaví mě chodit každý den v tom stejném, potřebuju změnu. A i když jste skoro všechny kousky co mám na sobě tady už viděli, tak vlastně nikdy ne takhle a společně. A to mě na blogování baví snad nejvíc. Nevnímám to jako nepsanou povinnost pořád vám ukazovat co mám každý měsíc nového a  říkat vám, že tohle je fakt ten musthave (ale někdy fakt je!! ;)). Vnímám to jako hru. Kdy vám stačí pár základních kousků a s trochou kreativity dokážete chodit každý den v něčem vlastně úplně jiném. A vrstvení je k tomu nejvíc ideální. Takže je tu zase pončo, hned po sobě, ale vlastně úplně jinak ;) Co na to říkáte? A co vůbec vy a vrstvení?? (pokud chcete vědět jaký byl Street Food Festival, tak čtěte dál!!)

<3 Eliza.I am wearing


Zoot
poncho / 
Zara scarf / Primark belt / H&M jumper, shirt / Mango jeans / Baťa shoes / Lindex bag
Bylo to boží! Stánky v ulicích Kampusu technických škol, kde každý představoval svou tradiční kuchyni. Vietnamskou prodávali Vietnamci, Korejskou Korejci (ne, že bych je rozeznala)...byli tu i prodejci z Ugandy, Turecka, Thajska, Ameriky a samozřejmě Česka:))). A všechno tak nádherně vonělo, že jsme měli nutkání ochutnat úplně všechno. Nejdřív jsem ale dlouho chodila, dívala se a vybírala. Nakonec to vyhrála palačinka s javorovým sirupem, domácí jehněčí burger a pár svařáků k tomu. S Verčou jsme nafotily outfity a pak se vyblbly na takové prapodivně rytmické kapele Circus Problem a všechny trable byly ty tam. Kdo z vás byl taky?? A co jste ochutnali?:) 

You Might Also Like

3 komentářů

  1. Pončo je super a s tim páskem si to krásně vymyslela, moc se mi líbíš :))

    ReplyDelete
  2. Tak tohle je skvělý!!! :) Na street festivalu jsem bohužel nebyla,tak snad příští rok :)

    ReplyDelete