IN THE R A I N

7:28:00 AM


Déšť. Ten je už sám o sobě tak poetický, že mi nedá tenhle článek napsat trochu jinak.

Je skoro půlnoc, sedím v kuchyni na nepohodlné židli po druhé 15ti hodinové šichtě na Designbloku a píšu tenhle článek. Nemůžu vás totiž nechat zase tak dlouhou dobu bez updatu!! :D Navzdory tomu, že déšť mám hodně ráda a poslední běhání v dešti na Vyšehradě jsem si dost užila, mi teď připomíná jen samé těžkosti, které mě poslední dobou potkávají. Skoro měsíc jsem řešila pro mě velmi důležité rozhodnutí a životní otázky mě provázejí dennodenně. Vím, že každý den není posvícení, ale někdy si mezi těmi kalužemi zmoklá až na kost připadáte tak sama a bezradná..znáte ten pocit? Když máte hlavu plnou otázek a ta těžkost rozhodnutí je tak těžká, že skoro přestáváte dýchat? Já jsem to doposud neznala a to to ani nebyla otázka života a smrti.

Každopádně po tomhle strastiplném výlevu emocí vám chci říct, že existuje deštník! Který má každý, i když třeba zrovna ne u sebe. Z každé situace se totiž dokážeme vyhrabat nejlíp jen my sami. Stačí si to jen uvědomit. Třeba jak mi před pár dny napsala moje velká kámoška - žádný strachy, stejně si vždycky nějak poradíš. A taky že jo! Tak až vám někdy bude taky takhle mizerně, vzpomeňte si na moje řádky, třeba pomůžou! ;)

A teď, nabyti pocitem, že dokážete nemožné, se podívejte na outfit.
Zase pončo, které je pro mě v těchto podzimních dnech věrným společníkem. Bez více vrstev by to taky nešlo, a tak jsem pod něj kromě kardiganu vzala ještě vestu a pásek do pasu. Výrazná rtěnka do šedivého dne. Jo a když si ten deštník přece jenom zapomenete doma, tak pro jistotu vsaďte na pohodlnější podpatky a koženkové kalhoty, protože ty jsou do deště jako neopren do moře! ;)

Tak šťastný běh mezi kapkami (a dobrou!) ;)
Eliza.


 I am wearing

H&M poncho , T-shirt, leggins, ankle boots / F&F vest / Zara cardi / Bershka belt

fotila Kytka Bart.

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Hot outfit kámo. A ten článek se ti povedl.
  Někdy se chceme schovat před deštěm a skončíme pod okapem.
  Z bláta rovnou do louže. Proto je lepší se před ničím neschovávat a užít si i ten déšť.

  Peace out do Prahy ;)

  ReplyDelete
 2. to pončo je perfektní! <3 a jinak užívej každý den Eli, déšť vždycky někdy přestane :))

  JULI JULI blog

  ReplyDelete
 3. Moc ti to sluší, takové jednoduché outfity jsou prostě nejlepší ;) Doufám, že se ti v Praze líbí.

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  ReplyDelete