G R E Y S

1:29:00 PM


Ahoj, ahoj, ahoj! Tak konečně jsme zase ve spojení!!! Tentokrát se hlásím ze zbrusu nového místa, na kterém jsem makala celý týden. Avšak bez velké pomoci Verči (Veshion) by se tohle vůbec neuskutečnilo. Tímto jí vzdávám velké díky!:)

Po tom šíleném boji s Bloggerem a Wordpressem (nakonec jsme je přemluvily a skamarádily:))) jsme našly poslední síly, vylezly z vyhřáté kavárničky (Bistro proti proudu doporučuju!! Dala jsem si na posilnění sendvič Hero a říkám vám, nic tak dobrého jsem už dlouho neměla!!:)) a šly fotit.

Tentokrát jsem se oblékla do šedi nebo světla? Jak chcete, každopádně v tyhle kratší dny, kdy je brzo tma nejradši chodím ve světlých tónech. Vzala jsem si nové pončo, pod něj světlou džísku a bílé šaty. (Kdo poznal, že je mám naopak? :)) Nějak mě poslední dobou baví si s tím oblečením mnohem víc hrát). Vytáhla jsem taky svoje
starédobré airmaxy, které celý look svým neotřelým designem skvěle doplnily. I když je mám už rok, tak mě pokaždé dostanou. <3 Co ty na to??? 

Hoď mi prosím do komentářů, jak se ti líbí nový design! ;) A nezapomeň už jen stylebyeliza.net!!!I am wearing

Zoot poncho (here) / Mango denim jacket, jeans / Mohito dress / Nike Air max 90 Ice via Footlocker (here or here) / I am earrings


You Might Also Like

2 komentářů

  1. Sluší ti to Kočko a fotky v pohybu jsou prostě božííí! :)

    ReplyDelete
  2. Úžasný a ty boty!♥

    ReplyDelete