SALT SAND AND SEA

10:03:00 AM

1

Krásné pondělí všem!:) Včera jsem se vrátila z tohoto ráje. Teda ne z tohoto, ale z bangkokského...trochu přeplněného ráje :D, ale o tom až jindy! A řeknu vám, ještě nikdy jsem snad nebyla radši doma, zpátky v Evropě! Ne, že bych si Asii neužila, to naopak! Ale myslím, že je to přesně tak, jak říká Josh Gates...cestování neexistuje bez domova. Pokud se nemáme kam vracet, jsme prostě jen ztraceni.

Tyhle fotky ale o síle domova ještě nic neříkají. Pokaždé, když se na ně podívám, tak se mi vybaví ten pocit. To, jak stojíte na hladině v moři, uprostřed ničeho. Kolem se rozprostírá jenom modrá, všude kolem dokola a jste tam jenom vy, sůl, písek a moře

Vybaví se mi ten pocit čistoty, svobody, volnosti a možnosti dělat cokoliv si zamanete. Kouzelný okamžik na kouzelném místě. Máte to tak taky, když se podíváte na nějakou vaši fotku? Z místa, které vám jednoduše vzalo dech? Já si takové ukládám jedině do rámečku. <3

beh2


I am wearing
Šaty od Adély a náramky od Anie (TADY)


5
6
9
3
12
13
15
17
111
19
22
21

Za fotky moc moc děkuju Nikči !!! 

You Might Also Like

7 komentářů

 1. Tak tohle jsou uplne nejkrasnejsi fotky! Vsechny tvoje clanky z "dovolene" jsem ted precetla najednou a nikdy me nic na zadnem blogu nebavilo vic :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tyjooo tak ted jsi mě neskutečně potěšila a nakopla!:))))<3 a vis co? Jeste jich mam spoustu v zásobě!;)

   Delete
 2. Nádherný fotky Eli! Seš tam tak přirozeně krásná! A to okolí - prostě ráj! <3

  ReplyDelete
 3. Nádherné, Eli ;) Já se nechat takhle vyfotit, tak na to každý řekne, kdo je to strašidlo?! Takže fakt moc chválím, prostředí, outfit i tebe takhle přirozeně.

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Jeeej, ty saty jsou dokonaly! Uplne se do toho prostredi skvele hodi! Nadhera, Eli <3

  ReplyDelete
 5. moc moc moc děkuju holky!!!:) <3

  ReplyDelete
 6. Šaty i fotky jsou nádherný!!;) Vypadáš hrozně etericky. www.kristynablog.com

  ReplyDelete