M A R B L E

9:19:00 PM

3

Znáte ten pocit, kdy se musíte vrátit zpět do reality? Kdy přijedete z dovolené a než se stačíte vzpamatovat, tak to na vás všechno spadne? Ta hromada úkolů a povinnosti, která téměř dosahuje stropu. Znáte? Tak přesně tam jsem. Zavalená tou hordou papírů, která se na mě právě zhroutila. Sotva jsem přijela, vyřídila jsem doma možné i nemožné a přestěhovala se do Prahy. Jooo čtete dobře! Opustila jsem svou komfortní zónu (přesně tak, jak to mám ve zvyku) a šla vstříc dobrodružství, tentokrát ale velkoměsta. A musím přiznat, celkem se v tom ztrácím:)))). Do práce mě sice vzali hned na druhý den, stáže mám až nad hlavu, ale já si nestěžuju. Čekal mě přesně ten pravý pražský shon, jaký jsem potřebovala. Prostě nečekám a žiju! A vy žijte taky!


No ale abych se z toho zase vymotala zpátky....v těch ztracených chvílích, kdy nevíte kudy kam a co dělat dřív, mám nejradši, když mám kolem sebe něco, co mi tu prázdninovou pohodičku připomíná. A nejlíp, když si ten kousek můžu vzít rovnou na sebe! Jako tyhle moje milované šaty, které i u vás sklidily celkem slušný úspěch a za to moc děkuju!:) Abych ale chodila s rozparky do půlky břicha na to v téhle zimě už opravdu nemám, a tak jsem je hodila na rifle do pasu. Na to průsvitný svetřík a oblíbený křivák. Červená rtěnka na zvýraznění a ty vlasy.....ty raději omluvte, říkala jsem, že fakt nestíhám:))))Jak se vám líbí v tomhle podání?

(jasně, že na moře a chůzi po hladině to nemá, ale přece jenom je to kus ráje v realitě!!:))

1
2


I am wearing
Mango jeans, leather jacket, sweater / Topshop slipons / H&M dress, ring4
9
8
6

Fotila Niky Tréši. :)

You Might Also Like

4 komentářů

  1. Tohle přesně miluju! Nejlepší Eliz ;)

    ReplyDelete
  2. Haha Eli, je to super!! Outfit mě vážně baví:) www.kristynablog.com A když už si v Praze, tak můžeme dát někdy rande:)

    ReplyDelete