ELEPHANTS / WATERFALLS / JUNGLE

11:50:00 AM

2

Krásný víkend moji milí! Doufám, že máte před sebou víkend plný dobrodružství a výletů! A jestli ne, tak se tady trochu inspirujte a ten další si něco naplánujte! ;) A i když to asi nebude v Thajsku, tak to vůbec neva, protože u nás je taky moc krásně! Zrovna dneska jsem si pěkně ráno v 6 přivstala (ještě u mě vládne thajský čas :X) a šla si pořádně protáhnout kostru s šílenou trenérkou:))). A řeknu vám, takhle brzo ráno, kde se všude ještě drží mlha, nikde nikdo a jenom čerstvý vzduch, to je prostě nádhera!!!:)


Tenkrát, v den našeho výletu do jungle, ale moc čerstvý vzduch nebyl. Ostatně jako skoro každý den na ostrově.:) Bylo šíleně dusno, člověk byl za chvilku mokrý jak myš a sluníčko pálilo. Stejně jsme ale vzali skútry a jeli tentokrát společně s naší českou grupou za dobrodružstvím. 


4


1


První zastávka byla u slonů. Popravdě jsem nikdy moc nechápala, jak jsou lidi u vytržení z roztomilosti malých slůňat....no, teď už to chápu!:)))) Takové malé stvoření, co se sotva drží na nohách a pořád se kolíbá ze strany na stranu...jsou roztomilí, hodně!:))) A mezi tím, co jsme se nad ním rozplývali, jsme krmili jeho mámu banány a ta si u toho taky slušně libovala:). Kouzelný zážitek!!:)


3
5
6


Pak následovaly vodopády. Ale nečekejte Niagáry, prosím! V tom suchu tady byl i tohle malý zázrak:) 

K nim vedla samozřejmě šílená cesta plná kořenů, stoupání a klesání...no dejme tomu spíš normální lesní cesta, jenom kdybychom si na sebe vzali něco jiného, než žabky!!!! :D


77
9
10
12

Až jsme se z té jungle vymotali, naše cesty vedly do nejbližší restaurace, kde bohužel nerozuměl snad nikdo anglicky a ze 7 objednaných obědů přinesli jenom 3:)))). Mezitím se ale spustil liják, tak jsme ho tak aspoň přečkali a pokračovali na mokrých motorkách...někdo hladový, někdo naštvaný, někdo rozhořčený a někdo už se vůbec ničemu nedivil a nenechal se vyvézt z míry.

13
15

Přijeli jsme na to úžasné místo s bazénem uprostřed jungle (fotky už jste mohli vidět tady), a jak nám slunce ráno přálo, tak se na nás odpoledne spustila další pěkná průtrž. Naštěstí jsme se stihli vykoupat, vyfotit, v restauraci jsme si dali pár drinků a jeli ještě víc mokří domů:). Úsměv nám to ale stejně nezkazilo, naopak! Celou cestu jsme si na skútru zpívali!! Nebo aspoň já s Melou (:D), ty největší odrhovačky z českých večerníčků a bylo nám nejvíc fajn!


A pokud jste to přečetli až sem, tak už to můžete úplně klidně vypnout, jít ven a zažít něco super! Protože takhle pěkně už tam dlouho nebude! Tak užívejte <3

Eliza.

16

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Nádherné fotky a ti sloni jsou rozkošní! A výlet to musel být super i přes tolik vody! :D
    Young, wild and free

    ReplyDelete