WHITE CAP

5:03:00 PM

1


Po těch šíleně dlouhých článcích o našich cestách tu mám pro vás jeden takový oddechový. Rozhodla jsem se tolik nepodvádět módu s cestováním, a tak se v rámci možností snažím dát do kupy nějaký pro vás zajímavý outfit. Upřímně, je to teď už docela těžké, protože po třech týdnech v tropech, už je většina mých "hader" nenositelných. Tohle jsem si ale na blogu nemohla odpustit! 


Bílou koženkovou kšiltu, kterou jsem si koupila nedávno od Adél, na jejich apartmntpopupu. Popravdě se ji teprve učím nosit, aby na mě vypadala opravdu nositelně :D. A přestože zjišťuju, že asi nebudu ten od narození kšiltkový typ, tak se téhle krásky jednoduše nevzdám! Tmavě modré triko jsem si loni koupila ve španělském Mangu, šedou sukni zase v zimě v Benettonu a pantofle jsem ulovila před cestou za pár korun v Bershce. Řeknu vám, že sehnat pěkné pantofle byl pro mě letos celkem kříž a tyhle bohužel k těm nejpohodlnějším nepatří. I tak je tady asi stejně nenechám! Koupili jste si taky letos nějaké? kde??:)S Nikčou jsme zkoušely trochu jiné art fotky, tak snad se vám líbí! Mějte se fajn! My už tady máme večer a v ráji nám zbývá už jen posledních pár dnů...tak se příště můžete těšit zase na další zážitky z nějakého výletu! ;)Eliza.


3
4


I am wearing
Mango top / United colors of benetton skirt / Bershka slippers


6
7
10
2
12

11
13

You Might Also Like

3 komentářů

  1. LOVELY CALM PHOTOS
    http://melodyjacob1.blogspot.com/2015/08/sultry-smokey-eyes.html

    ReplyDelete
  2. Nedá se neco udělat s tím oknem na lakování fb? Člověk si chce přečíst článek, kouknout ns krásné fotky a 10x odklikava close.

    ReplyDelete