JULY RANDOM

8:40:00 PM

PhototasticCollage-2015-08-05-17-13-04A je to zase tady. Nový měsíc a s ním nová dobrodružství, příležitosti, zkušenosti, úspěchy i pády. Ale jaký byl pro mě ten předešlý? (a jaký pro vás? :))Začalo to sestřenčinou svatbou a outfit z ní se super kalhotovou sukní z Benettonu jste mohli vidět TADY. Pak mě čekaly promoce. Měla jsem na sobě moje oblíbené šaty a zažila celkem šílený den, nebo aspoň ráno. Článek TADY. Pak mi přišel můj opravdicky můj Olympus a o něm jsem zase psala TADY. Během toho jsem samozřejmě chodila na brigádu a vydělávala prachy, ale to je celkem nezajímavé téma, takže až budu mít nějakou zajímavou práci, ráda vám o ní napíšu ;). No a pak přišel můj výlet do Prahy, kde jsem pořídila většinu fotek, a s ním i návštěva APARTMNTpopupu (TADY)....ale taky té nej thajské restaurace, ve které jsem doposud byla. Upřímně nevím, jak se všechno jídlo z toho 4 chodového meny jmenovalo, ale byl to opravdu nej gastronomický zážitek ever! Takže kdo má rád thajskou kuchyni, skočte do Lemon Leaf!PhototasticCollage-2015-08-05-17-15-04

Taky jsem neodolala makronkám, byla v mamma coffee a řeknu vám, taková domácí citronáda, to je něco na super super vedra! No a co by to bylo za léto, nebo aspoň za pořádný výlet, bez další skvělé večeře, tentokrát ale pěkně v soukromí, na balkoně a se šampáněm v ruce?! Jednoduše-v Praze bylo blaze!

PhototasticCollage-2015-08-05-17-16-07


S Domčou Konečnou jsem byla taky na letní párty v NILE, kde se nám mooc líbilo! Nádherné prostředí, příjemná atmosféra, krásné designové kousky, oblečení a rybízové košíčky! Kdo ještě neznáte tenhle super shop a třeba trochu ujíždíte na neotřelém designu, mrkněte na jejich stránky (TADY). Myslím, že budete mile překvapeni, co všechno se dá pohodlně v Česku sehnat.;)

PhototasticCollage-2015-08-05-17-17-56

Ale víte, jak to je.? Doma je stejně vždycky doma! Grilovačky téměř ob den. Na zahradě vás pokaždé vítá milovaný pes. A to i když mu třeba právě není do smíchu a skoro umírá vedrem. Párty na zahradě s přáteli a spaní pod širákem...bez alespoň jedné takové akce by pro mě léto nebylo to ono! A taky bez pořádné tuny té nejlepší zmrzliny! Né moc sladké, né moc smetanové, ale příjemně ovocné a svěží, prostě tak akorát, jak to mám ráda! (:D)

No a jak si léto užíváte vy? napište! ;)

Tak zase příště!
Eliza.

You Might Also Like

5 komentářů

 1. Moc pěkný článek! Já výlet do Prahy plánuji, takže se hrozně těším! :) Hezké fotky a ten poslední odstavec je moc pěkný, úplně vystihuje léto! ♥
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 2. Super fotky :) ten poslední odstavec je skvělý :) užívej i druhý měsíc prázdnin :)

  ReplyDelete
 3. Dekuju holky, vy taky užívejte!!;):)

  ReplyDelete
 4. juu, krasny fotky. Je dobre, ze si uzivas (ale taky pracujes!)
  uz jen mesic(

  ReplyDelete
 5. Skvělý random :) A díky za představení Nily, nevěděla jsem o ní :)

  PS: Zvu tě na svoji malou giveaway.

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  ReplyDelete