GETTING READY FOR

6:00:00 PM

4


Když vy budete číst tenhle post, tak já už budu pravděpodobně někde nad Arabským poloostrovem, směrem Thajsko. (s tím Chorvatskem minule jsem to myslela vážně!:))) A pokud sledujete tu úžasnou blogerku Anie, která se tam v březnu s přítelem odstěhovala, tak si možná spojíte, že jedeme za ní! Joooo! Já a moje dvě odvážné kámošky, které si na to troufly, jedeme vstříc dobrodružství! a to jakože pořádnému! O té cestě, která mě za pár hodin čeká a bude trvat den a půl a zahrnovat několik dopravních prostředků vám myslím napíšu zvlášť. Teď bych vám chtěla odpovědět na otázku, která jistojistě trápí vaše hlavy...kde jsem na to vzala? 


Pamatujete na moje pracovní prázdniny loni na Mallorce? Tak tam! 10 h práce denně po dva měsíce a můžu si dovolit drahou dovolenou přes půlku světa. (Upřímně ten půlrok stresu ve škole se státnicema to opravdu vyžadoval!) A musím vám říct, že z toho mám o to větší radost, že jsem si na tenhle můj rozmar dokázala vydělat sama. Jinak se totiž utrácí peníze rodičů, které vám přistanou jen tak na účtě a jinak ty svoje, těžce vydřené, když už znáte jejich cenu...no ale co jsem si teda sbalila s sebou do batůžku?No, byl to narvaný kufr, ale to nejdůležitější a nejfotogeničtější (:D) jsem ještě před tím stihla zdokumentovat.1


Peníze, taky pas, dvě letenky na 4 letadla, fotokopie dokladů a velká velká naděje, že se nic zlého na cestě nestane a všechny doklady, co máme budou stačit. 

Pantofle. To by pro mě teda celkem oříšek sehnat. Až jsem skončila  těch posledních z posledních a v mojí velikosti. A to v Bershce. Upřímně v tomhle obchůdku nakupuju pořád míň a míň, ale když, tak jedině ve slevách, a to se tam dají najít opravdu supr kousky. Třeba moje metalické pantoflíčky za dvě kila ;).

2


Koženou kšiltovku, kterou mám od Adélky a na kterou se fakt těším, až ponosím. Protože pokrývka hlavy to je do tropů přece základ!

Krém na opalování. Já s mojí super bílou kůží vsázím na 50. V obchodech ji pro jistotu měli jenom v dětském balení, ale tenhle vzoreček od la Roche-Posay beru s sebou rovnou do letadla.

Termální voda Avene ve spreji je malý zázrak. Ten, kdo vymyslel, že nalije pleťovou vodu do spreje, je jednoduše génius! :D


5


Plavky. Ty opravdu doufám, že někde v tom kufru mám! Letos jsem vsadila na tropický vzor v oddělení L.O.G.G. v HMku. A musím říct, že byly bohužel jedny z mála, které se mi letos líbily. Ty krásné byly samozřejmě okamžitě vyprodané a vůbec! s plavkama je podle mě každoročně kříž. :/

A můj nový metalický batůžek, taky z H&M. Poprvé jsem na něj narazila v Praze Na Příkopech, ale nevzala, pak mi to ale samozřejmě nedalo a v brněnském Hmku už byl můj! Téhle barvě jsem poslední dobou totálně propadla a ráda k ní kombinuju věci v podobném duchu. Být takový polo mimozemšťan a polo astronaut (a ještě k tomu poslouchat Astronautalis), jít napříč džunglí a objevovat krásy exotiky, jojojo!:)


3


Lak na nehty. Ten je k moři taky nezbytnost. Hlavně všechny korálové barvy, které jedině u moře pořádně vyniknou.

Tajný deníček na cestách nesmí chybět! Tam je totiž vždycky největší příval inspirace, nápadů, ale přirozeně taky příhod, náhod a prostě všeho, co vás v tom velkém doposud neznámém potká. A na to se těším nejvíc!

Tak buďte s námi, ať šťastně přijedeme na smluvené místo a sledujte můj insta pro bližší info a neustálé spamy. ;)

You Might Also Like

3 komentářů