DIY HOME DECOR / glass

7:50:00 PM

6

Zdravím všechny, co to včera taky přehnali s alkoholem a dneska je jim podobně mizerně jako mě! Jsem s vámi! :D:))) Takže po celodenním válení se (jooo je to humus prokrastinace a já jsem velice lehkovážně promarnila den!) se konečně dostávám k článku. Další nedělní DIY home decor je tu! Dneska bych vám chtěla ukázat pár jednoduchých dekorací, které zdobí můj pokojík. Kdo chce vědět víc, nechť rozklikne článek ;).

8
7

Zjistila jsem, že mám nejspíš slabost pro růže. Ne, že by to byla moje nejoblíbenější kytka...tak se to asi říct nedá, ale jejich valnou většinu mám rozmístěnou po pokoji. 

Většinou každou růži, kterou dostanu, nechám usušit. Přijde mi škoda tuhle kytku nechat zvadnout a pak vyhodit, když může těšit oko věčně. Teda skoro. Kromě těch, které suším zavěšené na zrcadle jsem ty hodně vysušené ostříhala od stonků a našla pro ně krásné skleněné nádoby, kde se budou moct pěkně vyjímat. Jednu objemnější vázu a pak normální skleněnou misku na salát z Ikey. A vidíte, není jenom na salát!:)

10
9
12
2

Kromě růží jsem si ještě vystavila parůžky. Taťka je myslivec a občas v lese najde jeden shozený od mladých srnců, hlavně v době říje. Takže je sehnat nebyl problém. Spíš jsem si jich všimla zastrčených někde v garáži a přišlo mi škoda je nevyužít. 

Inspiraci jsem tentokrát načerpala ze skandinávského designu, který miluju. Mamce jsem ukořistila další, tentokrát užší a vyšší vázu a parůžky do ní různě poskládala. No a tady je výsledek. Myslím, že působí jako celkem neotřelá a zajímavá dekorace...co na ni říkáte? 

3
11

You Might Also Like

3 komentářů

  1. wow, tie ruže sú úplne skvelý nápad! veľmi pekne to vyzerá :)

    www.beautiful-savage.blogspot.sk

    ReplyDelete
  2. něco podobného dělám o Vánocích, kdy vánoční kouličky naházím do nějaké větší skleněné nádoby a ty růže bych také mohla vyzkoušet, vypadá to dobře! ještě počkat než nějaké dostanu od mého milého :))

    ReplyDelete