THE H A R M O N Y

10:05:00 PM

1


Řekla bych, že tohle je jeden z mých jednoduchých outfitů a i když vím, že je taky máte dost rádi, tak má pozornost dnes směřuje trochu hlouběji. A to k tričku. Koupila jsem ho asi před měsícem během snad prvního dne slev v Zaře a kupodivu mě neokouzlil ani tak střih či materiál (i když musím vykřiknout, že tohle je snad nej letní materiál trička ever! Je to jemná vzdušná látka, která je taaak příjemná a na horké dny prostě ideální!), ale můj zrak okamžitě zaujal nápis. "The harmony between holding on and letting go." To mě tak praštilo do tváře, že jsem jenom párkrát zamrkala, trochu se vzpamatovala a pádila k pokladně. 

Kroutíte teď hlavou a nechápete? Tahle věta pro mě znamená určité životní moudro, cestu, způsob života. Prostě to, o co v životě jde, a to celkem často. Neustále se přece rozhodujeme, kam budeme směřovat, jaký bude náš život. Ptáme se sami sebe, zda již není čas na změnu, posunout se dál. Přemýšlíme, čeho se v životě držet, co si uchovat a nebo co/koho naopak z našeho života pustit. Ať už mluvíme o materiálních věcech, či místech/městech, nebo lidech....Jak vůbec poznáme, že se rozhodujeme správně? Že toho chlapa ještě opustit nedokážeme, že se ještě nechceme přestěhovat do jiného města, nebo že ten oblíbený, i když sto let starý kabát prostě neprodáme. 

Správnou odpověď ani návod jak na to nemám. Jedno ale vím stoprocentně. Získat a udržet zdravou rovnováhu mezi těmito dvěma slovesy je kumšt a kdo onu harmonii dokáže najít, nepochybuji, že se mu dobře žije.

Snad jsem vás tou filosofií dneska moc nezahltila, ale třeba trochu nakopla popřemýšlet, jestli by nějaká změna vážně nebyla dobrá..;) mějte krásný večer!
Eliza.


2
6


Zara top, jeans / Mango sandals, rings / H&M rings3
5
4
7
8

You Might Also Like

15 komentářů

 1. Tak tenhle článek se mi moc líbí :)) Dost dobrý zamyšlení a citát fakt pecka, občas bych takovýhle myšlenkový nakopnutí taky potřebovala a triko bych brala taky kvůli nápisu hned k pokladně! No a co se týká fotek, tak teda ta s těma prstýnkama, wow!

  ReplyDelete
  Replies
  1. děkuju!!:) a jinak fotila ségra, tak i přes milion nadávek a kyselých ksichtů z toho něco fajn nakonec vylezlo :D:))))

   Delete
 2. Tričko vypadá skvěle :-)

  www.changingroom.cz

  ReplyDelete
 3. to tričko je krásný a nejen kvůli tomu citátu, ale já se teda zamilovala do těch jeanů! <3
  JULI JULI blog

  ReplyDelete
 4. mě ale stejně nejvíc zaujaly ty džíny!!! Jsou perfektní, podobné sháním v černé, ale zatím nic :(, sluší ti to moc!

  ReplyDelete
  Replies
  1. jé moc děkuju!!:) já jsem je koupila někdy na jaro loni v zaře a jsou teda uplně mini velikost, která se nakonec celkem roztáhla, včetně zvětšení těch průstřihů:)))

   Delete
 5. krásne prstienky! Mne sa takéto mini veľmi páčia, ale mňa to vždy rozčuluje, keď to mám na prstoch:D

  ReplyDelete
  Replies
  1. no já jsem teda taky nebyla moc prstýnkový člověk, ale nějak jsem do toho došla nebo co:))) čím víc, tím líp v tomto..ale musí na to být nálada:)

   Delete
 6. To tricko je bomba! Krasny :)

  http://curyinthecity.blogspot.cz/
  Fashion Paris&Prague

  ReplyDelete
 7. Ten nápis je úúúžasný! vše vystihující :)
  A celkově je ten outfit sice jednoduchý, ale boží :)

  ReplyDelete
 8. Hezké moto i životní strategie :-).

  ReplyDelete
 9. Moc fajn článek, náhodou :) to je pak takové tričko pro člověka "něco víc", taky bych chtěla na něco podobného narazit :)

  ReplyDelete
 10. Pokud je slogan na tričku tohohle ražení a stotožňuješ se s ním, tak je radost ho nosit :) Jinak děkuji za inspiraci. Změna je v životě hrozně moc potřeba :)

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  ReplyDelete
 11. Ty prstýnky jsou top! Jinak hezkej článek :-)
  http://verrygusto.blogspot.cz/

  ReplyDelete