R O O F T O P

9:23:00 PM

15

Když mám to štěstí a karma je taky jednou na mé straně, tak vyjde setkání s Domčou Konečnou a jedna z nás má v ruce foťák! Tentokrát to byl můj zapůjčený Olympus-PEN E-PL7 (takže se můžete podívat jak krásně fotí na základní objektiv při jasném slunci v pravé poledne) a tentokrát za foťákem nebyla jenom Domča, ale i já. Takže se příště můžete těšit na její ještě mnohem víc art fotky! Jak říkám, s touhle holkou je celkem kříž se potkat, ale když to vyjde, tak to vždycky stojí za to! Jako třeba její nápad fotit rovnou na střeše? ano, prosím!

Takže střecha, kousek od náměstí, Olomouc, my dvě a Olympus. Víc k tomu snad ani není potřeba psát. 

...nebo snad jenom. Bylo to pekelně vysoko, adrenalin se dostavil, nápady taky a jako (skoro) profesionálky jsme to celé stihly za hoďku.  A o tom, že jsem si tu chvilku moc užila a z fotek mám šílenou radost asi psát ani nemusím. Tak se pojďte pokochat!!:)


710I am wearing 
top od Aničky / Sisley skirt / Nike roshe run via Footlocker / Promod sunnies / Mango jacket 

8
9 1 3 2 4 5 6 12 14 11

You Might Also Like

9 komentářů

 1. nice locations and shoe
  new post: http://melodyjacob1.blogspot.com/2015/06/birthday-celebracion.html

  ReplyDelete
 2. Tak ta první a poslední fotka!!! :) moc se to povedlo a outfit taky super! :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 3. Ani by mě nenapadlo, že fotky na střeše můžou vypadat tak pěkně! Jsou fakt originální.. Mě se nejvíc líbí pátá fotka od spod, ještě jak tam letí ten pták, ta se povedla!
  Je pravda, že to kouzlo těch fotek dělá i krásné Olomoucké prostředí, protože kdybych fotila něco podobného já v Ostravě, mezi paneláky by to nedopadlo asi takhle dobře. Palec nahoru :)

  CHIC Adriana

  ReplyDelete
 4. Perfektní fotky a nápad! :) Zajímalo by mě, jak jste se na tu střechu dostaly, chodit po olomouckých střechách je totiž můj sen :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. celkem těžko střešním oknem :D:)))) a moc děkuju!!:)

   Delete
 5. tak to je úžasný! hlavně ty fotky s tou sochou se moc povedly! <3
  JULI JULI blog

  ReplyDelete