APRIL RANDOM

9:00:00 AM


Ahoj všichni!!:) Duben je pryč a já tu mám pro Vás shrnutí mého měsíce. Tak si počtěte, pobavte, pokochejte fotkama a hlavně užívejte!!!;)


Podle mého mobilního archívu to vypadá, že moje první kroky nevedly nikam jinam než do nejkrásnější olomoucké kavárničky Café la Feé. Mají tam ty nej dortíčky, je to kousek od katedry a konečně už otevřeli i venkovní zahrádku, tak se není čemu divit! ;))
Sushi večery ve Wabi jsou u nás už na denním (měsíčním) pořádku. Tentokrát jsme si dali ale nějaký žabincový hnus, co měl být čaj s džusem (myslím)...a nedalo se to pít!


Skog - krásná brněnská hipsterská kavárnička, kde mají ty nej květinové limonády a tak útulné a příjemné prostředí, že můžu s čistým svědomím říct, že se tam při další návštěve Brna rozhodně ukážu! :) Byli jste tam už? Co na ni říkáte??

AFO - academia film festival, kde jsem ani letos nechyběla:)))! Na žádný film, jsem se nakonec bohužel nedostala, za to jsem zažila pár skvělých koncertů a užívala afterpartyovou atmosféru atria, seznamovala se a zpívala s cizí partou na kytaru..:)) prostě festivalová pohodička! Nejvíc mě ale nadchl koncert skandinávského umělce, který tvořil hudbu pro seriál Vikingové a na Afu ji zpíval v kapli Konviktu, největší kulturní zážitek za poslední dobu!!! BTW. sledujete ten seriál?? Já ho žeru neskutečným způsobem a teď musím rok čekat na další dl! :X


Můj festivalový outfit, který se tu už snad brzo objeví v celé své kráse! ;) Těšte se!


Shopping fever aka nákupy volají, srdce plesá a peněženka pláče.


Věděli jste, že ve Starbucksu mají kafe speciálně pro blondýny?? :D:)))


Posílení před nákupní horečkou s mojí novou kamarádkou Milánií. :D (Ve Starbucksu asi ještě žádná Melánie nebyla, nebo si to nedokážu jinak vysvětlit:)))


Nej úlovek z kolekce Adidas Stella Sport a zároveň nej motivace neválet se doma na gauči (moment, co vlastně teď dělám??!)
PS. Stáli byste o nějaký ryze sportovní outfit?? :)Nové lásky! <3


Když babička s dědou přijedou navštívit svou Elinku do Olomouce, lednička samozřejmě praská ve švech a hostina v oblíbené kavárně taky nesmí chybět!


Miluju ty odpoledne, kdy mám práce nad hlavu, ale všechno radši za ni hodím a jdu chillovat s přáteli na náměstí. Protože víte, co je nejhlavnější? Dělat sám sebe šťastným!
Sneakers comando


Rozkvetlá Flóra.


Jazz Fresh Café, pozkoušková odměna a narozeniny mojí cestovatelské parťačky.


Vyhřívání na sluníčku je beztak nej činnost.


Zarámovaný miláček, který už je teď v rukou (doufám) pyšného majitele. .))


Rodinná páteční pohodička, na kterou jsem se po šíleném týdnu plných zkoušek těšila ze všeho nejvíc a taky na dobré bílé vínko a grilovaný hermelín = ztotožnění blaha! :D


Eliza aka rodinná stylistka (:D)


Výborný oběd v Port Restaurant! Kdo je z bv, tak si tam určitě zajděte!!:)Psí radost z jara.a moje radost z jara :))) Počteníčko na terase.

Tak doufám, že v květnu plného učení na státnice si taky najdu čas na podobné radovánky:) Jaké máte plány vy?:)

You Might Also Like

7 komentářů

 1. Super fotky, Eli :) sice mi to celý přijde trochu v rozporu s tím článek o sdílení osobních šťastných momentů, ale mě se takovej článek líbí hrozně moc a skvěle se to tady tím oživí a něco to o tobě řekne - a já asi začnu zase chodit do La Fee! :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. No když to vezmu kolem a kolem, tak je s tím článkem v rozporu vlastně jakákoliv aktivita a sdílení soukromí na všech sociálních sítích, jen asi záleží na té míře. :) Tím článkem jsem se nad tím vším spíš zamýšlela a pozastavovala, než abych říkala, že to sama nedělám, to by vážně nebyla pravda..:) a děkuju ti za pochvalu, vážím si toho!:)

   Delete
 2. Strašně krásné fotky, jde vidět, že sis duben na 110% užila :) máš super blog, a proto se stávám pravidelnou čtenářkou.

  ReplyDelete
  Replies
  1. A tobě taky moc děkuju, jsem moc ráda, že se ti tu líbí!!:)))))

   Delete
 3. Skvělý skvělý! Já mám tyhle články/nečlánky hrozně ráda! Fotky krásný, všechno krásný. Doufám, že až budeš na Samui, zajdeš se mnou na kokos! Protože už s tím počítám! :D

  ReplyDelete