SPRING CALL no.2

11:47:00 AM


Dobré ranko lidi! Jo, já vím, že už je  11 a ještě k tomu normální pracovní den, ale já se prostě už tak dvě hodiny válím v posteli a jsem absolutně neproduktivní (už několikátý den) ale tím vás rozhodně nechci nasrat hned na začátku. V tyhle dny, kdy se slunce ukáže jen na chvilku, na holé nohy je ještě sakra zima a já prostě pořád nosím dokola skoro to samé, se nejradši nechávám inspirovat. A protože vím, že inspirace není nikdy dost, tak jsem pro vás jednu pořádně výživnou připravila. A komu to nebude stačit, tak stačí skočit na můj pinterest, kde je ve stejnojmenné složce toho ještě o něco víc! ;)


Sneakers

Bez botasek si snad ani jaro nedokážu představit! Nejradši bych je nosila pořád a ke všemu. Ještěže to je poslední dobou skoro víc než žádoucí!


Jackets

Nejvíc mě baví, když po té dlouuuhé zimě (pořád nemůžu uvěřit, že už je to tady a my jsme to vážně přečkali!(ale zimu mám jako ráda!!))) můžete konečně odhodit dlouhé a těžké kabáty a hodit na sebe něco mnohem lehčího. A hodně toho. Protože variabilitě se hlavně na jaře meze nekladou, žeano. Saka, trenche, křiváky, vesty, džísky, bombery.....aaaach já musím jít nakupovat!:))))

Denim

Džínovina je prostě věčná klasika. Trend, který nikdy nezestárne a letos ho nebude asi nikdy dost. Kdo se nebojí experimentovat, může si vyladit look do stylu 70s a bude nejvíc cool, vo tom žádná! ;)) Já ale asi zůstanu u jednoduchosti, vrstvení a hry střihů. To je spíš můj šálek čaje. :) Nejvíc mě ale nadchly džínové (nebo košilové) šaty, bez kterých se na jaro asi neobejdu! Čemu jste podlehli vy? Floral print

"Kytky na jaro? Jak originální!" Jak by řekla Miranda .))) Já se ale na tu záplavu vzorů nemůžu vynadívat a ještě když v nich vyhrává modrá! (chápej jako nej barva) Takže období navy barvy ze zimy přesunu vesele i do jara a nemůžu se dočkat až si v něčem podobném vyjdu ven!jo!


 Skirts

Co bychom to byly za ženy, kdybychom chodily pořád a jen v kalhotách? Jooo, je to sice 100 krát pohodlnější a asi 1000 praktičtější, ale co takhle popustit uzdu fantazii, vyhrát si i se spodní částí outfitu a hodit do hry krásy femme fatale? Já říkám ano! A je vážně jedno, jakou sukni zrovna vyberete. Je libo midi, mini, maxi, saténovou, metalickou, áčkovou, asymetrickou, skater nebo řasenou Fringes


Další trend, který je letos v pořádné rozpuku a mě nenechal chladnou, jsou třásně! A to opravdu na čemkoliv. Na botách, kabelkách, nařasené kalhoty, saka, ale hlavně sukně! Ty se mi takhle nejvíc líbí!!:) Co vy na to?


All white

A zase je to tady. Oslava bílé. bílá, bílá bílá, od hlavy až k patě! jo!

Stripes


Víte, jak se to říká, ne? Když nevíš co na sebe, vem černou a nebo proužkované tričko. A je to fakt! ;) Tyhle dvě věci tě prostě nikdy neomrzí. A mě nejvíc baví v kombinaci s jinými vzory, pěkně navrstvené na sebe. 


Tak se toho nebojte! Kombinujte nekombinovatelné a vrstvěte! vždyť je jaro, lidi!!!:)))) (A teď už mám vážně pocit, že začne konečně svítit!)

You Might Also Like

3 komentářů

  1. tak toto je fakt vydareny post, hltala som ocami kazdy jeden outfit!! :)
    http://theraspberrylipstick.blogspot.sk/

    ReplyDelete
  2. Skvělej článek, mě už to počasí taky neba! A máš výbornej výběr fotek!

    Lucieswlife

    ReplyDelete