RANDOM LATELY

10:25:00 AMNa blogové narozky jste mi psali, že vás tu bavím já a proto byste mě chtěli víc poznat. Předem za to velké díky, protože mě to neskutečně potěšilo, ani nevíte!:)) A tak jsem se rozhodla znovu hodit do hry random post. Díky němu totiž  vidíte ty nej zážitky (nebo aspoň většinu z nich, ze kterých mám fotku), a tak trochu způsob, jakým žiju.:) A začneme pěkně tam, kde jsme minule skončili - v únoru (uuuuf ještěže už je duben a venku zase teplo!)

Krásné Velikonoce všem!
Eliza.
Po horách na mě čekal gymplácký ples, už skoro jediný ples, na který ještě chodím. Přívaly známých tváří, drinků, představení, tanečků, a pak zjistíte, že máte jenom jednu pěknou fotku v té nádherné róbě:)) klasika.Pak následoval výlet do Prahy, na akci AdidasStellaSport, o které jste si mohli přečíst TADY. Před ní jsme se s Domčou a Aničkou šly občerstvit do nejkrásnější kavárničky Phill´s Twenty 7, mrkejte.Když jsem v Praze a neobejdu se bez azylu, tak mě vždycky vytrhne trn z paty nejmilejší sestřenka. A tradičně se to neobejde bez výborné večeře. Tentokrát v Las Adelitas. Prej nejlepší mexická kuchyně v Praze! Je to tak kouzelné a všichni mluví anglicky nebo španělsky. Mui bueno!


V Olomouce se to minimálně jednou měsíčně neobejde bez návštěvy Čajovny WABI  a pořádnou porcí sushi! (To mi připomíná, že už je zase další měsíc:)))


Takhle to vypadá, když si naši odjedou a já zůstanu sama doma. Samozřejmě *** strachy, takže v posteli jedině s Lominou <3! 


Jaro se u nás neobejde bez koštů vína...A tohle je jediná slušnější fotka aka svůdné ženy :D.


Můj detoxový prohřešek a nejlepší boty ever! Nedokážu si představit v čem bych bez nich teď chodila! Fakt!


Další tip na výborné jídlo. Tentokrát zase v Olo. Kdo miluje lososa jako já, tak ať si zajde do M3! Mají tam nejlepší salát s rukolou, citrusy, černými olivy a opraženým lososem. Mňam!!


MDŽ a nová růže do sbírky. :)


Miluju, když je konečně krásně, azuro a já pak fotím domy jako divá. chichiTyhle dvě věci a ještě kopec srandy s nej kámoškou mi zachránily ten prokletý den! Když zjistíte, že je opravdu nejlepší jet na sebe a pár svých blízkých, protože bezhlavá ochota pro druhé se nevyplácí a co si člověk neudělá sám, to nemá. Znáte i takové dny?


Tohle je teď něco nového. Filtrační deska, přes kterou se filtruje víno, takže je na ní krásný otisk (a to ji taťka chtěl vyhodit!!) a já na ně zkouším olejem jarní tématiku. Co vy na to??:)


A tohle je můj poslední miláček.:)))) Asi o něm napíšu extra článek. 


A tady jde pěkně vidět, jak mi už z těch rodinných oslav jebe! 3 ve 3 týdnech!! Nezbývá, než dělat šílené selfíčka na záchodě :D :X


V poslední době se ze mě stal regulérní kavárenský povaleč! Zjistila jsem, že v Olomouci mám své 3 oblíbená místa, která neustále točím dokola. První fotka je ale ze Dvora, jediná a zároveň nejlepší kavárna v Břeclavi, kam chodím kafíčkovat, když jsem doma.


Tohle je z Jazz Fresh Café, kde se to podle mě neobejde bez jejich čerstvého moštu, dle vlastního výběru, výborných cupcaků a makronek! Naposledy jsem tam taky zkusila chilli kafe a můžu jen doporučit! ;)
Café la Feé je podle mě nejkrásnější kavárnička v Olo ve francouzském stylu, kde mají ty nej domácí koláče a dortíky, takže si rozhodně běžte osladit život tam!.) A pak je to ještě St. Angelo, první oblíbená, strategicky nejblíž katedry, kde mají nej capuccino s medem a skořicí (rychlá závislost!) a ze které nemám fotku.:(


A pak ty úžasné změny počasí, které jsou prostě k smíchu! Hlavně když vás po cestě, kdy celou dobu svítí slunce najednou chytne totální příval krup a všichni kolem nechutně sprostě nadávají. Já prostě nemůžu jinak, než se tomu v tu chvíli smát.:))))


You Might Also Like

4 komentářů

  1. No ja nevim, ale na te prvni fotce jsem te ani nepoznala. Skoda, ze se fotky nepovedly. Zajimaly by me ty saty - na prvni nic moc.

    ReplyDelete
  2. Náhodou, selfíčko dobrý :D :P ta rtěnka ti sekne! :P jinak teda ty kavárenský fotky já miluju, takových dobrot pohromadě! A do Twenty7 se musím příště až budu v Praze rozhodně vypravit! :)

    ReplyDelete
  3. v těch šatech, které si měla na plese, vypadá naprosto fantasticky! :) ty Tvé malby jsou nádherné, nepřestávají mi vyrážet dech.

    ReplyDelete