My art / MIRROR

2:02:00 PM


Tohle je jedno z mých posledních výtvorů, které jsem se rozhodla vám ukázat. Možná taky proto, že jsem se do něho doslova (sice né na první pohled) zamilovala. Asi není lepší pocit, než když něco vytvoříte a vám se to vážně líbí a mohli byste se na to dívat pořád (trochu samochvála? to ne, to není moje parketa!). 
Je to vlastně zase něco trochu jiného, než jsem malovala doposud. Stejná technika i podobný motiv, ale přitom je výsledek úplně jiný. Námět byl z jedné fotky z Amsterdamu, kde se zrcadlí domy v řece (doufám, že to tam vidíte všichni! :))). Nejdřív jsem to malovala proto, že jsem chtěla pokračovat v tématice domů a prostě se mi námět líbil, po zhotovení mi ale došla ta hloubka. Prostě zrcadlo. Všechno, co děláte, uděláte, cítíte, na co myslíte je na vás vidět. A zároveň všechno, co jste udělali, ať už dobrého či špatného, se prostě jednou vrátí. Věřím na hodně věcí a řekla jsem si, že trocha osobní filosofie (aspoň k mým obrazům) by tady taky neškodila.  Co myslíte? :)

Mějte krásný den!
Eliza.

You Might Also Like

6 komentářů

 1. Cool! Your blog is very cute! Enjoy the day, sweetie!!

  >>> VISIT DRESSLINK <<<

  Kisses from Spain
  Algo pasa con Mary

  ReplyDelete
 2. Obraz je krásnej a ani se ti nedivim, že ses do něj zamilovala! Už jsem ho obdivovala v randomovém příspěvku a zatím se mi líbí nejvíc z těch všech, cos tady zveřejnila (né, že bych byla nějakej odborník :D).

  ReplyDelete
 3. jestli někdy budeš pořádat výstavu, hned mi pošli lístky! musím je vidět na živo, protože Tvé obrazy jsou fantastický a přála bych si, aby mi jednou takové dílo viselo v obýváku a mohla se jím kochat každý den :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Cooooze??! Dekuju moc, totálně mento dostalo!!:)) nobzrovna dneskanjsem mela jednu mít, v Olomouci..ale bohužel jsem to kvůli zkouškám a milionům komplikacim musela odpiskat..:/ ale na pristi ti rozhodne dam vědět!;))

   Delete