BLACK / LEO / WINDY

1:36:00 PM


Krásný den lidé! Dneska tu mám pro vás skvělé fotky od Domči!:) Musím říct, že ten její Olympus je malý zázrak a ať s ním vyfotíte snad cokoliv, vždycky to vypadá přinejmenším úžasně:))) Takže už pomalu, ale jistě začínám pěkně šetřit..protože ho prostě chci taky!!

Tenhle outfit vznikl celkem náhodou. Ostatně jako asi většina z nich :D. Stála jsem před skříní a přemýšlela co na sebe....a uviděla tohle triko! Koupené někdy v zimě v Zaře, se siluetou nakreslenou jemnými tahy (chápej jako tento styl miluju) a sloganem "smile, it´s always better") A já si uvědomila, že i když ho mám moc ráda, tak mi valnou většinu svého života visí ve skříni....a tak jsem se to rozhodla změnit! Vzala jsem si k němu černé skinny, novou vestu a protože bylo chladno, tak na ni ještě kožený křivák. Líbí se mi ta rafinovanost délek, ale slibuju, že vestu uvidíte (rozhodně několikrát) i samostatně. ;) Hnědé detaily na triku jsem doladila koženou kabelkou s leopadním vzorem, kterou jsem si přivezla ze Španělska. Tak co na to říkáte???:)

P.S. Mám v hlavě asi milion zajímavých kombinací, tak mi držte palce, ať je všechny zvládnu nafotit během toho šíleného období učení na státnice a vy se máte na co těšit! ;)

Užívejte, je tam sice větrno, ale krásně! <3
Eliza.

I am wearing
Zara T-shirt / Mango biker jacket, jeans, rings / F&F vest / H&M slipons, ringsYou Might Also Like

8 komentářů

 1. Musím říct,že tohle jsou ty nejhezčí fotky,co tu máš :) Vypadají fakt nádherně a tobě to sluší ještě víc ;) Moc se mi líbí ta kombinace vestičky a křiváku a sladění kabelky s detaily na tričku- super!!! :))


  Fashionbydenisa

  ReplyDelete
 2. Taky se mi libi hra s delkami a fotky jsou paradni tak se budu drzet palce at nasetris a muzes tak blog zase posunout dal!! ;)

  ReplyDelete
 3. Olympus PEN milují všichni, taky už nad ním začínám vážně uvažovat :D Fotky jsou opravdu moc hezké, taky se mi líbí sladěný potisk paní na tričku s kabelkou :) A těším se na vestu zvlášť...Tobě to hrozně moc sluší, je to takové uvolněné, krásné momentky, fotky 8 a 10 <3 :))

  Pieces of FRECKLED style

  ReplyDelete
 4. škoda, že to tričko fakt moc nenosíš, je super :) v jednoduchosti krása ;)

  http://gagenka.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 5. You look so pretty !
  Love the purse.
  xoxo

  http://atwednesdaysiwearpink.blogspot.pt/

  ReplyDelete
 6. "Čarování" s délkami se mi taky líbí. :) Fotky se fakt povedly.

  Ela

  ReplyDelete