SPRING CALL

10:05:00 PMKonečně, konečně, konečně! Konec zimy a začátek těch čím dál tím víc prosluněných a voňavých dnů!! Už se nemůžu dočkat, až odhodím kabáty (a za rok se na ně budu zase nedočkavě těšit) a vyjdu ven jenom v kožené bundičce nebo mikině a bude mi teplo! Nemůžu se dočkat až všechno zase rozkvete, bude zase denní světlo jako na normálním světě a venku mi to už nebude připomínat spíš město Ember a my se budeme moct bezstarostně procházet a běhat po parku! Jo! 
A protože tyhle dny fakt přijdou a čas se nedá zastavit....teď fakt, který mě drží při životě a já vím, že jednou tu bakalářku dopíšu!...tak je na čase se na to jaro pořádně připravit a vytvořit wishlist!
Můj je hodně jednoduchý a minimalistický. Z kousků, které mě zaujaly, ale přitom jsou vlastně spíš basic.

1. Vesta - řekla bych musthave letošního jara, které ozvláštní i ten nejobyčejnější outfit.

2. Úzké proužky - proužků není nikdy moc a letos vedou  spíš ty vertikální a tenké. Mě se asi nejvíc líbí na kalhotách, nebo sukních, kde krásně prodlouží nohy. Takže pro nás prcky (já říkám spíš střední postavy :D) ideál!

3. Bílá košile - bílá je číslo jedna v barvách už nějakou dobu a mě bere čím dál víc a v podobě klasického, trochu oversized kousku ji postě musím mít. teda až mi skončí ten zpropadený detox a já budu mít peníze na utrácení za hadry! 

4. Bílé džíny - popravdě celkem dost nepraktická věc, díky které ale vykouzlíte, podle mě, nejvíc top look - all white (takže přibývají na mém skromném seznamu)

5. Denimová košile - denim letos zase frčí, čím víc a čím víc 90´s, tím líp! Takže ani denimová košile tu nesmí chybět.

6. Tenisky - ty k jaru prostě patří! Mě nejvíc padly do oka Nike Roshe Run. A tyhle jsou teda hooodně spešl (Hyperfuse Sail/Medium Orewood Brown)! Vytvořeny teprve loni, mega drahé a téměř nemožné sehnat...ale taaak krásné, že jsem je sem stejně musela dát. :)


A co je ve Vašem jarním wishlistu?? 

Mějte super večer!
Eliza.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Super wishlist, libi se mi ta vesta! Jen takovou nekde sehnat...

    ReplyDelete
  2. Dekuju!!:) tahle je ze zary.

    ReplyDelete