MOM´S BOMBER

7:00:00 PM


Víte jak se to říká, ne? Jednou jsi dole a jednou nahoře...tak myslím, že kromě nálady, to platí i na počasí! Včera bylo nádherně a já jsem byla celá bez sebe z toho, že jaro je konečně tu a dneska jsem taky celá bez sebe (:D), protože zima je zase zpátky. No, na počasí u mě stejně moc nesejde, protože poslední dny jenom běhám po městě, rozdávám a sbírám testy na bakalářku a platím kafe a slibuju sedmičky vína těm, co mě naučí vyhodnocovat ty zpropadené testy, kterých mám už pomalu plný stůl (v kuchyni)...ale včera to s tím sluncem šlo teda o dost líp, to musím víc než přiznat! Všechno jsem vyzvedla, zařídila, vyhodnotila, stihla si jít na hodinku zaběhat a pak ještě na kafe! To slunce prostě zrychluje nebo co:))) nemáte to tak taky?

Jo a abych nekecala jenom o sobě, ale taky o hadrech, o které tu přece jde mnohem víc! Tak! Tohle je mamčin kabátek, který jsem jí dala k Vánocům (to aby byla trochu víc cool, než je) a teď si ho na pár dní půjčila vyvenčit a nafotit, protože moje máma tvrdí, že je na něj ještě zima...no, není! Nejenom, že je dost teplý a prošívaný, já jsem pod něho vzala ještě sako a kalhoty do pasu, abych za týden neskučela s bolavýma ledvinama..Moc se mi líbí jeho vintage potisk a k tomu se nám podařilo i sladit pozadí. Tak co vy na to? A co vůbec vy a bombery? Propadly jste tomuto trendu?
I was wearing
H&M bomber, jacket / Springfield T-shirt / Pull&Bear clutch / Mango jeans / Baťa boots
You Might Also Like

3 komentářů

 1. bombová bunda!! :)) máš super vkus a mamka ho musela fakt oceniť!

  Michellee's kingdom

  ReplyDelete
 2. No tak tenhle je bozi a strasne ti sedi jak stylove tak barevne :))) ja teda zadnej nemam, ale vzdy kdyz nekaky vidim, tak mam nutkani si ho koupit :D

  ReplyDelete
 3. Boží! To nejde, prostě musím dát odběr, nazdar :D:-*
  Měj se krásně!
  G.
  www.earringsonabook.blogspot.cz

  ReplyDelete