G R E Y

10:36:00 AM


V tomhle outfitu jsem chodila v teplejších dnech i v lednu, když bylo to jaro v zimě a taky celkem často posledních pár dnů (když je zima na začátku jara!). A musím říct, že je to jeden z mých nejoblíbenějších! Je v něm tak teplo, je pohodlný a asi díky nekonečnému vrstvení se v něm cítím tak dobře! Nejvíc mě na tom baví to, že i když posledních pár dnů nebylo dvakrát teplo, tak jsem mohla provětrat oblíbenou koženou bundu z Manga a aspoň dělat, že to jaro na nás vážně nezapomnělo.:)) JO a chodit sladěná do jednoho tónu barvy mě taky bere, je to podle mě cool, každý si na to netroufne, takže po ulici málo kdy potkáte nějaké dvojče a když byste ani s jedním aspektem nesouhlasili, tak vám to rozhodně zkrátí čas, kdy stojíte před otevřenou skříní a rozmýšlíte co na sebe. :))
Máte taky nějaký oblíbený outfit, který v poslední době nosíte hooodně často? :)

Mějte fajn neděli!
Eliza.
I was wearing
Mango leather jacket, dress (jumper), jeans / Zara scarf / Lindex bag / H&M biker boots


You Might Also Like

8 komentářů

 1. Ta bunda a šál! A celkově to všechno k sobě krásně zapadá, je super, že se kombinování různých tónů jedný barvy nebojíš a ještě víc super je, že to takhle fakt funguje!

  ReplyDelete
 2. Z celého outfitu se mi nejvíce líbí šála :3 !!
  http://apinchofglamor.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 3. Tebe proste mohutné šály veľmi pristanú! :-)
  Dijoun&Klaudi

  ReplyDelete
 4. Tu šálu bych nutně potřebovala! Moc se mi na tobě tohle barevný kombo líbí a jestli se v tom cítíš dobře, určitě to nos častěji, sekne ti to! :P Já teď asi měsíc točila pořád dokola dvoje džíny (šedý a modrý roztrhaný), k tomu černý nebo bílý triko :D army kabát a kotníčkový tenisky :D

  ReplyDelete
 5. tohle je přesně Tvoje parketa, holka! skvělý :))

  ReplyDelete
 6. Jaktože jsem Tě objevila až teď?? Jsi krásná a stylová. Tenhle outfit je bezvadnej!!
  Měj se fajn!
  G.
  www.earringsonabook.blogspot.cz

  ReplyDelete