CLARISONIC Mia 2

3:49:00 PM


Dneska je to teda úúúplně z jiného soudku! Jak fotkama (jooo trošku jsem si hrála), tak i obsahem! 
Když jsem si k Vánocům přála Clarisonic, věděla jsem, že se to bez nějaké recenze neobejde. Sama jsem se o něm dozvěděla přes blogy, a tak by byla škoda o něm nenapsat dál. Je to totiž stroj, který umí dělat zázraky. A to doslova. Pokud máte problematickou a k tomu ještě citlivou a suchou pleť jako já (a nebo ani jedno z toho), tak se bez Clarisonicu rozhodně neobejdete! 
Funguje na principu oscilace a tak vám čistí pleť do hloubky a to 6krát líp než obyčejná pleťová voda! V praxi to vypadá tak, že ho zapnete, přiložíte na danou část obličeje a minutu vám tento stroj vibruje obličej. Začínáte 20s na čele, 20s nos a brada a pak 10s každá tvář. A rozdíl uvidíte vážně hned! Pleť je o poznání jasnější, pevnější, čistší!!! stáhnou se vám póry a máte pleť snad ještě hladší než miminko!:) Ale pozor!!! Je tu velké riziko závislosti, protože tenhle pocit prostě chceš pořád! I když se tahle forma u mě už taky projevila (vlastně okamžitě) tak se to snažím nepřehánět. Ze začátku jsem ho používala ob den, ale teď už spíš ob dva i tři dny, jak je potřeba. Můžete ho ale používat klidně i denně. Má v sobě zabudovanou baterku, kterou nabíjíte podobně jako mobil a vydrží neskutečně dlouuuho! Až se hlavice opotřebuje můžete si ji bez problému dokoupit. Ale další pozor! Ty pravé a nerozbitné, se kterými můžete i pod vodu najdete jenom v řetězcích sephora, nebo online tady, kde se dozvíte i více info o toto zázraku. Tak co, řekli byste mu své ano? A jaká je vaše zkušenost??


P.S. Přípravků na pleť jsem taky vystřídala pěknou řádku, od Garnieru, přes kosmetiku s mořskými řasy, levandulové olejíčky, až po Avéne a LR, u které jsem zůstala. Kosmetika s výtažky z aloe vera, která mi jedině pomohla na mou superskvělou pleť a na kterou už teď prostě nedám dopustit! Tak se mrkněte tady, třeba pomůže i vám. ;)
Mějte super den!

Eliza.You Might Also Like

2 komentářů

  1. Mám doma levný přístroj na čištění pleti a jsem s ním spokojená :-). Tenhle ale vypadá mnohem lépe :-).
    Zvu vás všechny do soutěžě, ve které můžete vyhrát den se společností YVES ROCHER, BLOGGERKAMI a přidat se k projektu SÁZEJME PRO PLANETU, díky kterému spolu zasadíme stromečky pro výrobu produktů značky YR a pro záchranu přírody :-)!

    ReplyDelete
  2. u mňa si myslím že by to skôr zhoršilo stav pleti, ale niekomu môže vyhovovať :)
    ľúbezná

    ReplyDelete