SUNNY DAYS

11:29:00 PM


Dneska jsem měla celkem náročný den, a tak jsem se k psaní článku dostala až teď..ale bylo zase tak krásně a já si to prostě maximálně užívám! Chodím po ulici, kochám se tím, jak na nádhernou zdejší architekturu padají paprsky a vytváří zajímavé stíny... (Jo, jsem trochu magor). A taky chodím pořád a jen v tomto kabátu. Takže není divu, že je tu zas. Zhruba od nového roku už totiž fotím jenom věci, které v té době nosím nejčastěji, přijdou mi zajímavé, a tak je Vám chci ukázat a možná někoho i inspirovat:). Protože dřív se mi stávalo, že jsem něco vymyslela, nafotila a víckrát si to na sebe nevzala, protože ten vlak už prostě jel...a mě to přišlo líto.Tak jsem to udělala jinak! Co vy na to??:)

A jaký byl teda můj den?
Dneska to u mě vypadalo asi nějak takhle: vstávačka v 6 (it´s killin me!) kvůli poslednímu dni na praxi, rozhovor pro olomoucký studentský časopis Helena v krabici (joooo, můžete se těšit, já už se nemůžu dočkat!!:)), a pak s kámoškou na fifty shades of grey. JO! I já jsem to musela vidět a udělat si vlastní obrázek, protože zastávám názor, že psát kritiku je prostě jednoduší než umět vytáhnout to dobré a povedené..takže jsem ty recenze radši ani nečetla. Btw. Byli jste na tom už? Jaký je Váš názor??


 I was wearing
Reserved coat / Mango jumper, jeans, bag / Nike air max 90 ice sneakers / Joy sunnies / H&M necklace
You Might Also Like

2 komentářů

  1. Ešte som nebola, chcela som ísť včera ale nejak mi to časovo nevyhovovalo. A keďže mám tento týždeň samé testy tak to asi ani nestihnem, možno max. cez víkend so sestrou skočím! :-)
    To tričko sa mi veľmi páči.
    Dijoun&Klaudi

    ReplyDelete
  2. Outfit skvelý! Máš veľmi krásny kabátik :)

    ReplyDelete