SPORTY

8:00:00 AM


Dobré ranko všem! Kdo sledujete můj insta, nebo patříte do mých přátel (ať už těch na fb, nebo se stýkáme i v reálném životě:)), tak jste možná postřehly, že jsem tento pátek měla narozky. No jo, zase se rok s rokem sešel...blablabla...ubývat to nikdy nebude a mladí a krásní jsme jenom jednou, tak proč skuhrat? :))) A oslava? To je přece milá nutnost. Takže byla. A pořádná. Dámská jízda mých nejbližších u nás v Olomouci na bytě až jsem z toho všeho byla nějak dojatá! No a po tak příjemné veselosti přichází samosebou odplata. A to v podobě včerejšího rána dne! Však to znáte, co vám budu povídat, akorát na tom všem není teda moc příjemné, že s každými dalšími narozeninami si opakuju...no jo, není to, co to bývávalo...(:D) 
No a protože den proležený v posteli je pro mě až moc velká komfortní zóna, která je pak vlastně trochu nekomfortní..tak se šlo fotit. S kocovinou jako blázen, světloplachost byla taky na místě, ale za to v outfitu, ve kterém jsem se poslední dny vyskytovala hodně často, a proto jsem vám ho musela ukázat.
 
Všude sníh a já nosím tenisky? Jo! Sníh se totiž velice rychle mění na něco neforemného, k čemu se přidá nějaký štěrk, sůl nebo písek a kožené boty si zkrátí svou životnost tak na polovinu. Proto v těchto dnech raději volím airmaxky. Vyvýšené, izolované a taaak pohodlné! A navíc z materiálu, který těmto nástrahám jen tak nepodlehne! 
A jak se k teniskám v zimě stavíte vy?

Krásnou neděli.
Eliza.


I was wearing
Promod jacket / Zara cardigan, leggings / H&M T-shirt, beanie / Nike airmax sneakers


You Might Also Like

5 komentářů

 1. to je božžíí<3 haha vypadáš dobře, na to, žes měla kocovinu! věřím, že to byla super party (a ještě jednou všechno nejlepší!):))

  ReplyDelete
 2. Preju vsechno nej! Ja teda skoro vsechny outfity fotim s kocovinou, ne ze bych furt nasavala, proste to tak nejak vzdycky vyjde :) takze pak devadesat procent fotek leti do kose.. Jo a na tenisky se uz taky tesim, ale v zime nenosim. Ty tvoje jsou super, pockam si na jaro, schvalne jake se budou letos nosit...?

  ReplyDelete
 3. Ja na tenisky nevsádzam pokiaľ nevidím vonku milimeter snehu. Keďže bývam v trošku vyššej oblasti tak mám asi 5X viac snehu ako vy :D Takže ja keby som sa odvážila ísť v teniskách tak sa s5 asi nevrátim :D:D:D
  Každopádne outfit je super! :-)

  ReplyDelete
 4. Outfit je skvělý a moc ti to sluší! :) Tenisky nechávám v zimě ležet v botníku, protože jsem celkem šťastlivec a tak vždy, když na ně mám v zimě náladu a vezmu si je, po pár dnech toho lituju a chodím nastydlá ještě týden :D

  ReplyDelete