NYFW STREET STYLE

8:00:00 AM


Miluju street style a díky fashion weekům, které jsou teď v plném proudu na celém světě se můžu pěkně vyřádit. Ten NewYorský už skončil, a tak jsem se rozhodla i Vám dopřát pořádnou dávku inspirace! Mějte super den a užijte si fotky!!:)

Eliza.zdroj: nymag.com , style.com

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Je to super inšpirácia. Mne len hodne vadí, že Slovensko a Česko je v takýchto veciach hodne pozadu. Proste tu si človek oblečie niečo iné a už tu naňho zízajú. Ja sa teda snažím, nejak si to nevšímať, no niekedy to proste nejde. Páči sa mi ich sloboda, ich štýl, viac dostupných obchodov, proste všetko <3
  Dijoun&Klaudi

  ReplyDelete
 2. Krásná inspirace, kéž by se u nás móda jednou taky brala takto :) Jak už říká komentář nade mnou, tady se člověk obleček "trochu jinak" a všichni se na něj dívají jako na ufo. Myslím, že se tím hodně lidí taky nechává svazovat a nosí tak jen to, co je co nejméně "závadné", což je hrozná škoda. No, jdu se ještě kochat <3

  Pieces of FRECKLED style

  ReplyDelete
 3. holky naprosto s váma souhlasím...snad to k nám taky někdy přijde..:))).

  ReplyDelete
 4. Z těch fotek uplně dýchá volnost, štěstí a pocit "I don't fucking care". To u nás prostě není a nevím, jestli se toho někdy dožijeme. Což je taková škoda, ale holky hlavně neztrácet odvahu!
  Léto budu trávit v USA a těším se, až se postavím na kraj ulice v NY a bude se prostě jen koukat na všechny okolo a přát si, aby to jednou přišlo i k nám. :-))

  ReplyDelete