HELENA V KRABICI

8:00:00 AM


Dneska trochu neobvyklý název. To proto, že o mě vyšel článek!:)))) Sice v olomouckém studentském časopise a "jen" online, ale myslím, že i tak stojí za zmínku. Tak koho by to z Vás zajímalo a chtěli byste se o mě dozvědět zase o trochu víc, tak čtěte TADY.:)

Včera jsem konečně realizovala tu svou chystanou rubriku (tak doufám, že si to pamatujete z posledního randomu a zůstáváte v napětí..už jenom do soboty!!:))), no a jak na potvoru celý den pršelo! Ale protože zastávám názor, že všechno se dá nějak řešit, tak nás to neodradilo! A taky že se to vyřešilo (samose)! Našli jsme perfektní zastřešenou rampu u staré tržnice. A tady je výsledek.:) Fotila mě další kámoška jo, zase jsem musela otravovat někoho dalšího, která bude v tom příštím postu!! (Těšíte se o něco víc??:))) A protože mě ty věčné kabáty teď tak nějak přestaly bavit, tak jsem přešla na vrstvení. Zaručený způsob, jak si s módou o něco víc hrát. Tak co myslíte, povedlo se? 

PS. Taky jsem zkusila ten účes, co oblítá internetový svět a já jsem měla pořád pocit, že mě nemůže slušet...nebo jo?


I was wearing
Mango leather jacket, dress, bag / H&M leggings, parka, biker boots.You Might Also Like

5 komentářů

 1. uces ti moc slusi a outfit je na jednicku! strasne se mi libi, takze za me TOP :)

  ReplyDelete
 2. Účes ti rozhodně moc sluší, tak jako celý outfit :))

  ReplyDelete
 3. Já ten Tvůj blog zřejmě projedu od začátku od konce, protože prostě nejde přestat. Nádhera!! Tenhle outfit vypadá super!
  G.
  www.earringsonabook.blogspot.cz

  ReplyDelete