BAD KARMA

7:28:00 PM


Dneska se snad nehodí ani vycházet z domu! Ne, že by tam bylo tak hnusně, ale dějí se tam hodně divné věci! Jenom vystrčím paty z bytu, že jdu vrátit tu tunu knížek (kterou mi už ani nechtěli půjčit, že prej toho mám doma už dost nebo co :)) do knihovny a taky si trošku provětrat hlavu od toho nekonečného psaní té proklaté bakalářky a co se všechno nestane...
Nejprve nechá paní utíkat své asi čtyř roční dítě někam pryč, kde kolem jezdí nepřetržitě auta a tramvaje a neznámá paní ho musí zachraňovat. Pak odbočíme do uličky vyfotit outfit a nejenom, že fouká vítr a mé výrazy opět mluví za vše (na to už jsme si všichni snad i zvykli..), ale do toho soustředění a pózování nás několikrát vyruší skupinky velice podivných existencí. Tak jsme toho nechali a šli radši dál...ale všichni jsou nějací divní. Jakoby bylo prostě něco ve vzduchu!... Tak nevím, jestli jsme tak unavené, nebo se všichni kolem zbláznili a nebo je prostě jenom čtvrtek. Pak sedneme do kavárny na oblíbené capuccino s medem a skořicí a vedle u stolu sedí podivné paní učitelky a u druhého holky bavící se o čem jiném, než bakalářce....Tak jsme to radši rychle vypili a šli zpátky do naší komfortní zóny, kde nám nic nehrozí.:)

A jaký byl Váš čtvrtek???:)


I was wearing
Zara scarf, bag / Reserved coat / Mango jeans / H&M sweater / Čas na boty chelsea bootsYou Might Also Like

4 komentářů

 1. Tyjoo to je dokonalý!! Strašně se mi líbí ten kabát a ta šála.. vlastně všechno!!<3 a taky mi přijde že jsou všichni strašně divný.. ale to je asi spíš můj problém..( hlavně lidi v mhd tyjo !! )
  jseš kočka, doufám, že se brzy uvidíme a hodně štěstí s bakalářkou!:*

  ReplyDelete
 2. Hrozně ti to sluší, ta šála je bombová :)

  Lucieswlife

  ReplyDelete
 3. Super sala a takove dny znam nekdy se proste dari ;) tak pevny nervy s bakalarkou ;)

  ReplyDelete
 4. mne se ty fotky straaasne libi <3 a outfit super, hlavne kabat s tou salou vypada uplne skvele :)
  o bakalarce mi nemluv, je to nocni mura :D

  ReplyDelete