BLACK & NAVY

8:00:00 AM


Dobré ranko děti! Dneska jsem si pro vás připravila článek v tak trochu mysteriózním duchu. Když bude totiž zítra ráno přesně v 8:00 publikován, já už budu sedět s ledovým klidem na katedře, skládat zkoušku z psychopatologie a přesně tohle budu mít na sobě. haha :) A vůbec, musím se vám přiznat, že tohle zkouškové moc nehrotím a vlastně ani žádné jiné, co bylo před tím :))))) vůbec, chci vám dát takový malý plán, jak na to.
Já všechny tyhle nemilé části roku absolvuju s mou kámoškou na život a na smrt, protože obzvlášť v těchto obdobích je potřeba nebýt sama, no však víte, ve dvou se to lépe táhne. ;) Protože ale víc hlav víc ví a najednou rapidně stoupá intenzita i frekvence učení není potřeba nikam spěchat. Důležité je se na takový čas dobře naladit, konstatně udržovat pohodu, aby nás jen tak něco nevyvedlo z míry. Proto stačí, když se i na nejtěžší zkoušku semestru začneme učit 3 dny předem. To je tak ideální čas. Ze všeho nejdřív je nejdůležitější si vymyslet plán. Plán, který už večer téhož dne nestíháte. Pak je nejdůležitější nepropadat panice, to nejlíp docílíte tím, když si budete pouštět ty nejvíc směšná videa na YT, zpívat trapné písničky, vymýšlet duchaplné hlášky a hlavně se nepřetržitě smát. První den učení se pochválíte, kolik jste toho stihly a jak jste šikovné, druhý den máte abnormálně veselou náladu a i když do sebe boucháte kvanta informací, přijde vám, jak nádherný den to dneska je. Třetí den, tedy den před zkouškou, se na chvilku vzpamatujete, vstanete dřív a začnete se hned učit. Zjistíte, že už nemůžete, jste unavené a víc už do sebe nedostanete. Začnete nadávat. Sprostě a hodně. Pak přijde krize, tu ale snadno překonáte, protože jste na to dvě a lépe se motivujete. Dojdete až na konec knížky. Splněno. Je potřeba ale malá pauza před opakováním. Pustíte seriál, vyhodíte nohy na stůl a najednou jakoby okolní svět neexistoval. (právě se nacházím v této fázi a odmítám si připustit, že tu knihu budu muset ještě několikrát otevřít)...takže jestli jsem to dneska dala nebo nedala se tady už nedočtete..co vám ale můžu slíbit je, že na 100% jsem odcházela vysmátá a s úsměvem na tváři.


I was wearing
Mango dress, bag / Zara cardigan, necklace 

You Might Also Like

5 komentářů

 1. Doufám, že ti ta zkouška dobře dopadla!! :):* A jestli ne (ale určitě jo!:D:P), tak jsi byla stopro nejlíp oblečená :P:))

  ReplyDelete
  Replies
  1. No uvidíme, verdikt jeste nemam ale tobě moc dekujuuu!!;):**

   Delete
 2. takový přístup se mi líbí! :D mě ve čtvrtek taky čeká nejšílenější zkouška (snad dokonce) celého studia a ještě jsem se na to nepodívala O_o no co, mám na to tři pokusy, tak musím nejdříve omrknout, jaké to je :D každopádně doufám, že si to zvládla! :) já bych Ti za ten outfit ihned dala výborně ;)

  ReplyDelete
 3. Sekne ti to, obecne se mi na blondynkach libi tmave barvy ;) snad vse dopadlo ok!

  ReplyDelete