BALL DRESSES INSPO

9:00:00 AM


Ahoj ženy! Protože je plesová sezóna už v plném proudu a já jdu zase po 100 letech brzo na ples, tak jsem si pro vás připravila menší inspiraci, co na sebe. Tentokrát jsem trochu ošidila doplňky a zaměřila jsem se hlavně na šaty. A protože jsem neměla čas ani chuť zbůhdarma lítat po obchodech a čekat, že objevím ty pravé, zkusila jsem to radši online. Nejvíc mě dostala bohatá nabídka v mangu. Jak jinak. Líbí se mi jejich kvalitní látky, zajímavé střihy, propracované detaily, ale hlavně jejich věčná a klasická jednoduchost! A tak jsem vybírala. Mě i mým dalším dvěma kamarádkám, které si letos nechaly poradit trochu víc než obvykle, když jsem teda ta "blogerka". A až jsem vybrala, pro ně, pro mě i pár kousků pro vás, tak jsem neváhala a hned objednávala (a pokud se vám tam budou nějak líbit tak taky neváhejte, protože ty nejvíc žádané velikosti mizí závratnou rychlostí). Letos jsem vsadila na klasiku. Dlouhé černé.
Už dlouho jsem toužila po dlouhých šatech a tak jsem si to nakonec splnila (s 35% slevou, kdo ne, že? :)) Obuju k nim klasické lodičky, nejlíp do špičky a nejlíp, když je seženu taky ve slevě, protože kupovat boty online, to se asi málo kdy vyplatí a lodičky obzvlášť. K tomu vezmu více vrstvený náhrdelník a nechám ho spadat na záda, rudou rtěnku a můžu jít plesat:)) 
A jak vypadá vaše letošní plesová? Půjdete/nepůjdete? A co si vezmete na sebe?? Taky mi napište váš plán na plesový outfit!! Těším see!! :)

Mějte krásný den!
Eliza.

All photos from mango.com (necklace H&M)

You Might Also Like

7 komentářů

 1. Ty kytičkovaný oranžový šaty se mi vůbec nelíbí :/ ostatní jsou ale moc pěkný :)
  One blondie life

  ReplyDelete
 2. Ty dlouhé šaty, ty co jsou poslední jsou nej., škoda, že já na ples letos nejdu :)

  http://gagenka.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 3. Taky po plesových pokukuju, ale nějak si nemůžu vybrat, co by bylo to pravé - a mám pocit, že okamžik na nákup už jsem nějak prováhala, že "nikde nic není" :D Ale tvůj výběr je hezký, Mango byl jeden z obchodů, na který jsem sázela :))

  Pieces of FRECKLED style

  ReplyDelete
 4. Those outfits are amazing! Love them.
  https://blogthebutterfly.wordpress.com

  ReplyDelete
 5. nádherné kousky, hlavně ty poslední černé a ty barevné!

  ReplyDelete