YOUNGPRIMITIVE No.2

9:00:00 AM


Dneska mám pro vás další várku skvělých fotek pro YP a na ještě jednu se můžete těšit zase příští pondělí. ;)
Minule jsem psala o mladé nápadité značce, která mi celou spolupráci umožnila a moje nadšení z ní nepřestává stoupat, a proto bych tento článek ráda věnovala fotografce, která za celým výsledkem stojí.
Je to Domča Konečná a možná některé z vás ani nepřekvapí, že už se tu jednou objevila. Někdy na podzim si mě totiž pozvala do svého pořadu Ze šuplíku v univerzitním rádiu UP Air, kde mě zpovídala právě kvůli (nebo díky?) blogu, malování a vůbec jsme prostě kecaly o módě, takže kdo jste to ještě neslyšeli, tak si to TADY pusťte! A nebo to radši nedělejte, protože můj hlas je dobrý jenom jak ho slyším já ve své hlavě.
Domča studuje filmařinu, divadlo a média obecně právě v Olomouci a mimo to je jedna z těch nejaktivnějších holek co znám a to mě moc baví. Takoví lidi mě totiž vždycky nakopnou slušnou dávkou inspirace. Kromě toho, že ta holka má přirozený talent na focení, tak jí jde snad všechno, řekla bych, že je to taková ta správná art žena. hihi. No a focení jako takové? bylo super! Mohla jsem se totiž pořádně vyřádit, dělat psí kusy a nakonec z toho vyšly, podle mě, vážně skvělé kousky.
Na sebe jsem si vzala grafické legíny Broken od Young Primitive, které jsem si přála právě kvůli stejnému vzoru na botaskách. Všechno jsem tentokrát sladila do černobílé a k mikině a kožené bundě jsem si vzala dlouhý cardigan, díky kterému jsem se na ulici cítila ještě víc nápaditě, ale pořád příjemně. No ale, co na to všechno říkáte vy?

Mějte pěkný den!
Eliza.I was wearing
youngprimitive leggings /Mango biker jacket, jumper / H&M beanie / Primark cardigan / Nike air max sneakers


You Might Also Like

7 komentářů

 1. fotky doslova hltam ♥ super super super! krasna jsi :)

  ReplyDelete
 2. Ty fotky jsou fakt dokonalý :D :) sekne ti to, Eliz! :)*

  ReplyDelete
 3. wow the pics are really cool! love it

  http://bellerivoli.blogspot.com.es/

  ReplyDelete
 4. Tyjo, úplná iluze s tou zdí, a pak si všimnu, že ladí s botama :D super

  ReplyDelete
 5. Skvělý legíny a cardigan, parádní fotky a hlas máš taky pěknej, takže nezoufej :) Naprosto rozumím tvýmu nadšení pro aktivní lidi, taky mě vždycky nakopnou, jen by to chtělo jich mít u sebe mnohem víc! :))

  ReplyDelete