My art / STREET IN PALMA DE MALLORCA

11:26:00 AM


Krásné pondělí všem!
Pro milionový nával úkolů a učení na blížící se zkoušky (fuj, hnus!) jsme se s kámoškou rozhodly bojkotovat školu a věnovat se naplno přípravě. No ve finále to vypadá tak, že vyspáváme pomalu do 11 a pak už se celý den jenom veze v nicnedělání :)))). Teda oprava! ne dneska, sice tu sedím ještě v pyžamu, ale! dnes odpoledne se koná moje první výstava v Olomouci (takže se můžete těšit na příspěvek z trochu jiného prostředí) A já už jenom netrpělivě čekám na telefon, jestli se tam vejde i tahle malá ulička.
Je fakt, že se tu už delší dobu neobjevilo nic ze sekce My art. No jo, trochu špatná vlastnost oleje je to, že dlouho schne a jako většina maleb se dělá v několika vrstvách. Proto, když namalujete podmalbu, musíte čekat min týden, než můžete začít znovu malovat. Tohle konkrétně je technikou alla prima (opět!) a musím říct, že jsem se v téhle technice celkem našla a nejvíc mi sedí. Nedávno jsem zkoušela taky pop art (další článek, jen co to nafotím), ale to musím přiznat, že není úplně můj šálek čaje v tvorbě.
No a co vy na to?
Jaký je vůbec váš oblíbený styl malba? Vyznáte se v tom? Nebo jedete prostě ve stylu líbí/nelíbí? 
You Might Also Like

3 komentářů

 1. Juu, neznám nikoho, kdo by se takhle věnoval malování! Jsi šikovná! :) V malbě se tedy nijak moc nevyznám, rozhodně ne v různých technikách, ale olejomalba vypadá přinejmenším zajímavě :)

  Ráda bych vás pozvala ke mě na blog na giveaway o náhrdelník z Lindexu:)
  odkaz tady: Pieces of FRECKLED style GIVEAWAY

  ReplyDelete
 2. Jsi hrozně šikovná Eli!!! :) Já jsem dělala maturitní práci z výtvarky na téma Akt ve 4 různých stylech. Akvarel, pastely, uhel a koláž :) Hrozně mě bavily akvarely, i když to byla docela práce se s tím pořádně naučit... Jinak my teď ve škole děláme celý semestr akty uhlem, chodí k nám živé modely, takže to je fakt super a hlavně je to příjemný odreagování...

  ReplyDelete
 3. Ooo jak rada vzpominam na skolu a kresleni uz na to nemam vubec cas... No dobre kecám. Me bavil uhel a portrety ale uz bych si asi netroufla a doma mam netknute platno tak bych ho mela konecne znasilnit! A jsi sikovna ze takhle malujes!!!

  ReplyDelete