A LOOK BACK

5:31:00 PM

Poslední den v roce by se slušelo se za uplynulým rokem alespoň na chvilku poohlédnout, zavzpomínat, připomenout, poučit a oslavit. Můj rok nebyl zrovna lehký, ale o to víc mě posunul dál. Byl to rok velkých změn, očekávání, poznávání a nových možností a příležitostí. Nejdřív jsem přišla o krční mandle a pak i o kluka, začala jsem pořádně malovat, založila blog, užívala života, přátel, rodiny a přírody. Jela jsem pracovat do neznámé země, okusila španělský život, koupila si nový telefon, přestavila byt, našla novou kamarádku a poznala spoustu zajímavých lidí. Jedla dobré jídlo a pila dobré víno, měla dvě výstavy, užívala moře a sluníčka, koupila svůj první křivák, dostala Pandoru, objevila ten pravý parfém, začala víc vařit, prodala první obraz, navázala první spolupráci, milovala svého psa. Ale především jsem si uvědomila, že naše štěstí závisí jen a pouze na nás a neměli bychom nikdy připustit, aby záviselo na někom jiném. Další důležitá věc, nad kterou poslední dobou přemýšlím je, že bychom si měli dobře rozmyslet komu věnujeme to jediné, co máme - čas. Jestli lidem, kteří o to nestojí a nebo lidem, kterých si vážíme.
A tak ať už byl pro vás tento rok jakýkoliv, nechť je ten příští minimálně stejně dobrý jako ten letošní a vy v něm buďte šťastní!

Krásný nový rok 2015!
Eliza.

You Might Also Like

4 komentářů

  1. svatá pravda - čas je to nejdůležitější, co máme :) přeji Ti mnoho úspěchů a radosti!

    ReplyDelete
  2. Krásně napsáno Elizo! Hlavně s tím časem - to má myšlenku!! V.

    ReplyDelete
  3. Krásně napsaný :) doufám, že tento rok bude pro všechny a všechno lepší než ten minulý :3 koukneš se mi prosím na můj blog? :)

    ReplyDelete