LISTEN TO ME

12:05:00 PMTo bylo zrovna včera, kdy na chvilku vysvitlo sluníčko, sníh z předchozích dnů roztál a byl fakt krásný den (jednou za týden :))), tak jsme toho využily a cestou ze školy šly fotit (povšimněte si hooodně přirozených výrazů :P). 
V poslední době jsem se setkala s příznivým ohlasem na takové ty "obyčejné" outfity, které nosím dennodenně, a tak jsem se rozhodla jich pár zařadit (hlavně pro tebe, Veru! ;).
Tuhle kombinaci jsem v obměnách nosila tento týden opravdu pořád a víte proč? Protože takhle bunda, kterou jsem ulovila loni v Promodu v předvánočních slevách je na toto počasí jako dělaná! 
Ale dneska to není úplně tak o tom, co jsem měla na sobě, ale o tom, že jsem v posledních týdnech měla možnost poskytnout rozhovor o tom, čemu se věnuju, do univerzitního rádia UP Air, kam si mě pozvala moje kamarádka Domča Konečná (velké díky!). Takže, pokud máte chvilku, můžete si mě poslechnout, jak mluvím o módě, blogu a malování. :)) TADY.

Pěkný víkend (a bohatého Mikuláše ;)
Eliza. 

PS. Nebuďte moc zlí, je to můj první rozhovor :)))).


I was wearing
Promod jacket / Mango sweatshirt, jeans / H&M T-shirt / Čas na boty chelsea boots

You Might Also Like

4 komentářů

 1. To tričko je skvělý! :-)
  Budu velmi ráda, když se zapojíš do mojí giveaway o super skřipce do vlasů - http://talktomymoustache.blogspot.cz/2014/11/linziclip-giveaway.html :-)

  ReplyDelete
 2. Krásna :) Perfektné tričko / mikina :)

  *GIVEAWAY*

  ReplyDelete
 3. Milujeme boty i sweatshirt! Skvele!

  www.curyinthecity.blogspot.com
  Fashion&Lifestyle PARIS

  ReplyDelete
 4. <3333 such lovely look !
  http://www.karolinagespucci.com

  ReplyDelete