CITY MOD AFTERPARTY

9:00:00 AM


Dneska v povánočním postu (resp. Vánoce pořád jsou a všichni se můžeme dál a bez výčitek válet na gauči u pohádek!) mám pro vás info z akce, která byla před Vánocemi. Usoudila jsem totiž, že psát o oslavě projektu, který je tak boží se přece může i s týdenním zpožděním, nebo ne? :)  Ale pěkně popořádku, ptáte se, jak to teda přesně všechno bylo?
Byly nebyly za sedmero horami v Hradci Králové dvě nadějné studentky, kterým nebylo jedno, co se v jejich městě děje (spíš neděje). Po sociologickém zkoumání a zjištění hrozících faktů, které se před nimi jevily černé na bílém bylo jasno. Musí situaci změnit. Založily proto City Mod, projekt díky němuž do jejich města přivedly módu a že se jim to teda povedlo! Přes rok 2014 už dokázaly zorganizovat hned 2 přehlídky, o jedné jste si mohli přečíst tady, bazar oblečení a k tomu všemu ještě fotily streetstyle, z něhož nejlepších 10 outfitů se na této akci vyhodnocovalo a odměňovalo. Abych ale nepředbíhala, akce se konala na oslavu prvního ročníku života City modu v Hradci v baru na Náplavce, kde byla mimo jiné taky výstava úžasného (a pro mě zatím stále neznámého) umělce. Byla jsem tam pozvána spolu s dalšími bogerkami jako "porota" k již zmiňovanému hodnocení streetstylu. Každá jsme měly malou prezentaci o sobě a blogu, ale ze všeho nejdřív byly k dispozici zkušené slečny kadeřnice a kosmetička, které zájemkyně česaly či líčily. Po prezentacích, vyhodnocování a bohaté tombole přišel na řadu třípatrový dort, jako na správné brithday party, Občerstvení bylo až nad hlavu a hlavně nesměly chybět už tradiční #nataskycupcaky. Musím říct, že tahle akce byla pro mě velké povzbuzení v tom co dělám a nejenom proto, že celá Náplavka byla zaplavena módní atmosférou, ale především proto, že jsem se seznámila se spoustou holek, které baví to co mě a když si s někým sednete, okamžitě vás to nakopne a dá aspoň dvojnásobnou dávku inspirace a vy už pak nehcete nic jiného než chodit na akce tohoto typu a blogovat až do smrti. Pro dnešek sice zazvonil zvonec, ale konec ještě nečekejte! Doufám a doufám, že nejenom já doufám, že tu City mod s námi bude přinejmenším taky až do smrti. :))


Pěkný víkend a kdo si ještě žádnou pohádku nepustil, tak honem do toho!

Eliza.

I was wearing
H&M necklace, T-shirt, ankle boots / Zara trousers / Mango sweater / Reserved backpackYou Might Also Like

4 komentářů

  1. Tak tohle je nejlíp napsanej článek ever <3 boží, bejby! A hlavně až do smrti :)))

    ReplyDelete
  2. ty jseš fakt zlato!!!<3 napsalas to krasne, dekujeme!!!:* a ten malir se jmenuje Petr Samek a vystava se jmenuje Hlavouni:)

    ReplyDelete