CHRISTMAS TIME

4:10:00 PM


A je to zase tady - Vánoce. Asi většiny z nás nejoblíbenější svátky v roce. Čas, kdy se rodina sejde, dávají si navzájem dárky na důkaz lásky a štědrosti. Doma vládne klid a pohoda a všichni se na chvilku zastaví a jsou vděčni, že mají sebe navzájem. Tak nějak vnímám Vánoce já.
Ale jak k Vánocům neodmyslitelně patří dobré jídlo a pití, tak nemůžeme opomenout ani sváteční oblečení. A protože z vlastní zkušenosti vím, že každoročně přemýšlím nejenom nad tím, co komu nadělím pod stromečkem, ale taky co si vezmu na sebe, tak jsem pro vás připravila několik inspirativních kolážek. K slavnostní Štědrovečerní tabuli přece nemůžete zasednou v teplákách. hihi. Já se ale už nesmím zdržovat, protože za chvilku to vypukne i u nás. Tak se nechce inspirovat nejenom pro dnešní večer, ale taky pro ty příští dny a večery, kdy se budete sházet s těmi nejbližšími a slavit.


Krásné Vánoce Vám všem!
Eliza.


You Might Also Like

3 komentářů

 1. Super kousky jsi vybrala! :) Tyhle inspirace miluju! Já dneska oblékám černé bodycon šaty s dlouhými rukávy, černé silonky a výrazný náhrdelník! :)
  Krásný Vánoce i Tobě Eli! :) :***

  ReplyDelete
 2. Najviac ma zaujala prvá koláž. Ja ale nie som zástancom toho aby sa k Štedrovečernej večeri chodili ľudia oblečený v čiernej farbe. Príde mi to, ako keby niekto umrel. Každopádne len tak na posedenie a pod. je to podľa mňa skvelé! :)
  Krásne Vianoce želám aj ja tebe!

  ReplyDelete
 3. Skvělá inspirace! Krásné Vánoce!:)

  ReplyDelete