WOLFGANG NIGHT AT THE GALLERY

12:20:00 PM


V pátek se v Galerii Richard Adam (na staré Vaňkovce) konala módní přehlídka mladé české značky Wolfgang a já s Domčou jsme mohly být u toho!
Jejího přítele a zároveň mého kamaráda i spolubydlícího si tato značka vybrala jako modela (obrovská gratulace Dariusovi!), takže lístky jsme měly z první ruky, k tomu vidina spousty módy a umění pro nás okamžitě znamenala, že plán na pátek večer byl rázem jasný! Součástí akce byla výstava obrazů Jakuba Špaňhely, které svým ztvárněním celou akci skvěle dokreslovaly. Všechno totiž mělo podtón noci, temna  a černé barvy obecně (stejně jako dress code) a vůbec celé to nebylo zdaleka "jenom o hadrech"! Přehlídka začala baletem dvou spoře oděných slečen do rytmu dram n bass, které tvořil skvělý DJ. A pak přišly na řadu modely! Jednoduché, nadčasové a propracované do detailu, jednoduše přesně to, co od této značky můžete čekat. Svou pobočku má myslím zatím jenom v Brně, ale pokud byste moc chtěly (jako já!) tak si můžete něco objednat i online (tady). No a aby to nebylo jenom skvělé, ale přímo super skvělé, tak v tom nádherném továrním prostoru, který je snad stvořený pro akce tohoto typu nechyběli ani praví vlci! (protože co by to jinak bylo za smečku bez svých vlků, žeano?! :)

A co Vy, jaký byl Váš víkend? Byli jste tam taky??I was wearing
Mango biker jacket, sweater / Zara bag / H&M (no)leather leggings,  ankle boots, necklace / od Aničky oversized bomber jacketPS. Na více fotek můžete mrknout tady.

You Might Also Like

4 komentářů

 1. vyzera to tam skvele :) určite muselo byt super

  ReplyDelete
 2. To musela být super akce, hlavně ty prostory jsou na to jako dělaný :) a all black kombo moc povedený! chtěla bych vidět víc toho bombera!!! :)))

  ReplyDelete
 3. keby to bolo u nas urcite by som sa isla pozriet :)


  Pozyvam na 5 rocnu giveaway o kozmetiku Bioderma, stylove hodinky a poukaz na 50€! Tu: http://www.biancaprincipessa.blogspot.sk/2014/11/mega-naj-naj-giveaway.html

  ReplyDelete
 4. Oo išla by somna nejaké podobne podujatie či už galeria alebo módna prehliadka !:) Super foyky vyzeralo to zaujimavo :)

  ReplyDelete