WINTER IS COMING

10:44:00 AMJe půlka listopadu a díky bohu za to, že pořád můžeme chodit ven v těch lehkých kabátcích a kožených bundičkách. Ale co, zima stejně jednou udeří, tak bychom se na ni měli připravit! (o zimních kabátech příště!) Dneska tu mám pro Vás inspiraci hlavně na zimu na horách, kam se po vytvoření těchto koláží těším snad desetkrát tolik! :))) Ale o co tady teda skutečně jde?
Jedná se o soutěž s blogerky.cz ve spolupráci s e-shopem snowbitch, který nabízí velké množství značek převážně se sportovním zbožím. Úkolem je vytvořit inspirativní koláž z nabízených produktů se zimní tématikou. Já jsem se zaměřila hlavně na hory, protože zima bez sněhu je o ničem! Však víte o čem mluvím ne? Když vyjedete lanovkou, ucítíte ten čerstvý vzduch, přes noc napadl nový prašan, nikde nikdo, sjezdovka čerstvě urolbovaná, nasadíte prkno, pohodovou muziku do uší a jedete! Plus si k tomu představte, že na sobě máte tyhle super kousky bez kterých by to nebylo to ono! ;)

A jelikož jsem nechtěla uchodit kluky o zimní radovánky, tak jsem vytvořila koláže i pro ně. Všechny produkty najdete na již zmiňovaném e-shopu, kam určitě stojí za to hodit oko a uvidíte, že něco pod stromeček bezpečně vyberete! ;)) Mezi asi mé největší favority patří batohy - ten pro holky a ten pro kluky, ale myslím, že jsou vlastně uplně klidně unisex.

A co vy a hory? Taky byste hned jeli?? ;)

You Might Also Like

7 komentářů

 1. Heeeeej, ta šedivá dlouhá mikina, to je totální bomba!!!

  ReplyDelete
 2. Super inspirace! Na hory se už strašně těšíííím! Zimu na horách prostě miluju <3 a módu s ní spojenou taky! :) Letos jedu po dlouhý době zase s našima a bráchou do Livigna a nemůžu se dočkat! ;)

  ReplyDelete
 3. já sice nelyžuji ani nejsem běžkařka, ale zimu mám ráda :) procházky v zasněžené přírodě, lední bruslení a samozřejmě bych neměla opomenout sáňkování :P :D

  ReplyDelete
 4. podla mna zima uz aj uderila :) sice bez snehu ale chladna veru dost :)

  Pozyvam na 5 rocnu giveaway o Bioderma balicek, stylove hodinky a 50€ voucher, tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2014/11/mega-naj-naj-giveaway.html

  ReplyDelete
 5. Zvu tě na mou giveaway o skřipce do vlasů:
  http://talktomymoustache.blogspot.cz/2014/11/linziclip-giveaway.html :-)

  ReplyDelete
 6. Teď si mě úplně navnadila na hory! Jak já se na těším na prkno!

  ReplyDelete
 7. Sníh by měl zůstat jen na horách, ale určitě by ho tam nemělo být málo :-)

  parádní koláž, hned mám chuť zas utrácet.

  ReplyDelete