TINY EARRINGS

11:55:00 AM


Poslední dobou jsem se přistihla, že většinu mých šperků tvoří náušnice. A ne zrovna obří velikosti. Tím pádem nejsou dostateně vidět v outfit postech a protože jsou krásné, tak jsem se je rozhodla nafotit zvlášť.
Znáte to, krása je v jednoduchosti a všechno záleží na detailech. Takže tady neuvidíte nic přeplácaného, nebo tak..jenom maličké náušničky, které mě baví svou propracovaností do detailu a nápadem. Mimochodem moc obdivuju lidi, kteří se tímhle dokážou živit, nebo něco tak mini tvořit. Stejně jako moji sestru, která vyrábí šperky podobné velikosti z fimo hmoty (a možná se tu z její dílny taky něco objeví! ;) 

No a jak to máte Vy? Spíš velké nebo malé? Na velikosti totiž záleží! ;))

You Might Also Like

10 komentářů

 1. ty jsou krásné! moc se mi líbí ty zlaté na páté fotce a taky ty wishbones :)) já náušnice už skoro nenosím a když už, tak taky radši malé, velké jenom s kameny na nějakou událost, normálně je spíš nenosím :) a dřív jsem taky vyráběla z fimo hmoty, byla to hrozná piplačka, teď už bych se na to znovu nedala :D

  ReplyDelete
 2. :) och , tie sú úžasné. Zbožňujem náušnice :)

  ReplyDelete
 3. Poslední dobou nosím také radši malé náušničky, kdysi to bylo naopak. To jsem musela mít v uších výrazné kousky, čím větší, tím lepší. Vkus se mi hodně změnili, protože ráda nosím výrazné náhrdelníky, k tomu by velké náušnice nešly.

  ReplyDelete
 4. krásne náušnice www.janie-hannagonova.blogspot.sk

  ReplyDelete
 5. Ja som skôr za menšie náušnice:)

  http://novybloggg.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 6. Nozaj krásne drobnôstky, ktoré doplnia outfit, aj keď nenápadne :) Ja náušnice veľmi nenosím, tak nejak som si zvykla bez nich :D
  Tvoj blog sa mi veľmi páči, čo by si povedala na vzájomné sledovanie? (gfc) Ak hej, len midaj vedieť a ja ťa follownem späť :)

  http://byfoxygreen.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 7. Já si poslední dobou oblíbila tyto malé, decentní :-)

  ReplyDelete
 8. Taky ted nosim mene napadne, ale po dlouhe dobe jsem si koupila dlouhe retizky a ty jsou fakt bozi snad budou videt i v outfit fotkach :)))

  ReplyDelete
 9. Když se tak koukám, jako bych viděla sebe :D Taky mám nejvíc náušnic a přesně tyhle různé malé
  Blog by Veru

  ReplyDelete
 10. Všechny jsou super! Já jsem ještě před rokem měnila náušnice jak na běžícím páse, pořád jsem si nějaké kupovala, pecky, visací, bylo mi to jedno, ale milovala jsem je! jenže pak mi z nekvalitních materiálů dost hnisaly dírky, a tak mi mamka koupila pecky s kamínky Swarovski a ty teď nosím pořád... Občas, na nějakou příležitost, třeba ples nebo tak, je vyměním, ale jinak ty nekvalitní moje uši odmítají :( :(

  ReplyDelete