BIKER COMBO

8:00:00 AM

 Protože už té mojí kožené krásce letos pravděpodobně odzvonilo a jelikož jsem ji celý podzim poctivě nosila a fotila, tak mě napadlo si to trošku zrekapitulovat a ohodnotit
Jak to teda vidíte vy? Která kombinace se vám zdá nej? ;) .....čti dál!
A když je řeč o kousku, který se mnou prožil skoro každý den od babího léta až po skoro první mrazíky, tak by se taky slušelo hodit do placu nějaký ten příběh...Inu tuhle bundu jsem si vyhlídka už na Mallorce. Bylo tam sice 30 stupňů ve stínu, ale já jsem si na ni brousila zuby už tehdy. Jelikož bych ji ale do kufru už opravdu nenarvala, musela jsem se smířit s tím, že si musím chvilku počkat (v tom vedru bych se na ni mohla stejně jenom dívat). Jakmile jsem ale přijela do Česka a vyrazila utrácet moje kroky byly jasné. Mango (A teď ji mají ve slevěěě!). A tak jsem si koupila tuhle skvělou koženou bundu, kterou jsem paradoxně zas tak dlouho hledat nemusela. No a teď je čas ji pomalu uložit do zimního spánku (:( ). Ale ne, ještě ne tak docela...ještě se tu jednou objeví, ale to se do koláže stejně nepočítá, to je totiž taková zatím secret mission :P. Těšte se!

You Might Also Like

4 komentářů

  1. Za me outfit se sukni! Ja bych ji jeste neuklizela, myslela jsem, ze uz ji letos nevytahnu a dneska na ni bylo po dlouhe dobe pocasi takze zustavam naladena a budu se tesit na novy outfit-a ty bud taky na muj haha :)))

    ReplyDelete
  2. s ní snad ani nejde šlápnout vedle :) 2,3,6 jsou moji favoriti!

    ReplyDelete