NIKE AIR MAX

8:40:00 AM
I was wearing
Nike air max sneakers / Mango biker jacket, jeans / Springfield T-shirt / H&M belt

Airmaxky - vysněné boty, které mi minulý týden konečně přišly, takže si dovedete asi představit moje nadšení (malé Vánoce pro Elizu:)). Mimochodem služby s telefony, internetem a Česká pošta si můžou podat ruce a jít si společně hrát někam daleko, protože mě vždycky dokážou vytočit na maximum, ale to je zase z jiného soudku. Chtěla jsem nějaké nadčasové, univerzální barvy, ale zároveň něčím originální a když jsem projížděla jejich internetový obchod a vybírala z milionu nádherných bot, tyhle mi prostě najednou padly do oka a já jsem věděla, že to jsou ony! :)) Jsou to nejvíc pohodlné boty, do školy jako dělané a můžete si k nim vzít prakticky cokoliv a vždycky vypadat chic. Do karet mi taky hraje fakt, že se můj šatník pomalu, ale jistě mění do jednoduchých barev základních kousků, které jsou k tomu nejlepší (ostatně jako ke všemu). Jednoduchost vládne světu!
Tak co, líbí?

Mějte hezký den!
Eliza.

You Might Also Like

15 komentářů

 1. perfektná bundička:)

  pozívam ťa do súťaže u mňa na blogu:

  http://byfoxygreen.blogspot.sk/2014/10/find-my-age-win.html

  ReplyDelete
 2. No vybrala jsi super vzor i barvy! Je fakt, že tyhle jsem ještě na nikom neviděla, takže palec hore! A jinak celá kombinace ti prostě sedí! :))
  Taky teď probírám šatník a zjišťuju, že mi po vyřazení zbývají samé jednoduché basic kousky, které se skvěle kombinují a navzájem doplňují... :) Takže jednoduchost začíná vládnout rozhodně i v mém šatníku!

  ReplyDelete
 3. Tyhle botky nejsou můj šálek kávy, ale jinak se mi outfit velmi líbí

  ReplyDelete
 4. Nejsem zrovna fanoušek tenisek, ae tyto jsou fakt úžasné - rozhodně netypické a originální:))
  Jinak moc chválím křivák :)

  °°Instantní krása°°

  ReplyDelete
 5. Tak ty jsou super tyhle airmaxy!!!)))

  ReplyDelete
 6. Opět danish style :) Super! Základní barvy vládnou už i u mě. Černá, bílá, šedá, tmavě modrá. Jen nevím, jestli mi to vydrží po návratu do poměrně barevného Česka...

  ReplyDelete
 7. skvelá bunda aj prostredie - také anglické. :D

  ReplyDelete
 8. Tenhle typ jsem jeste na nikom nevidela, jsou paradni!!

  ReplyDelete
 9. Krásny outfit!
  How about following each other :)
  http://whisper-to-me-in-a-stylish-way.blogspot.sk/?m=0

  ReplyDelete
 10. Ahoj, super boty! Nemůžu je nikde sehnat, vybírám teda z těchto https://www.eobuv.cz/nike.html ale moc nevím, líbí se mi ta tvoje barevnost, je to decentní, ale zároveň zábavný. Tady z nabídky mi přijdou všechny takové moc konzervativní. Díky

  ReplyDelete