MY WEEKEND IN HK

8:30:00 AM


Víte, co je na tom studentském životě plného starostí, všemožných problémů a nekonečných zařizování nejlepší? Že si prostě kdykoliv můžete říct - uděláme si výlet? Jasně! A tak jsme si ho udělaly a pěkně se vší parádou!
OK, nebyl to super výlet do dalekých, teplých krajin, ale i tak super byl! Jelikož se v Hradci konala módní přehlídka, na kterou jsme chtěly jít, Domča tam bydlí (jak všichni dávno víte) a já mám Hradec moc ráda, tak jsme dlouho neváhaly a prostě vyrazily tam. 

BTW na Eličšině / Tylově nábřeží (moc nepoznám které je které) to vypadá trošku jako kanál v Amsterdamu! 


A právě na tom skvělém nábřeží jsme před přehlídkou stihly vyfotit pár outfitů, takže se máte už brzo na co těšit! :))


No a na Tylově Gymnáziu to všechno začalo. Již druhá přehlídka projektu City Mod (více fotek najdete na jejich fb stránce tady.), kterému šéfuje Anička Stránká, s níž jsem se moc ráda seznámila a patří jí můj velký obdiv, za skvělou práci a vůbec odvahu pustit se do něčeho takového! :) Viděly jsme modely holek ze střední umělecké školy z Prahy, hlasovaly pro nejlepší street style, zakoupily něco málo v bazárku, snědly výborné cupcaky a moc si to užily! :)))) Však to znáte, takový ten čas jenom pro holky! :P :)


Tady něco málo z modelů.Druhý den, po super skvělém obědu u babičky (svíčkovááááá!) jsme přece musely jít do toho Cross Cafe, kde je Domča skoro víc než doma:))(pozn. znáte z insta :D). A víte co? Teď už se jí ani nedivím a jsem ráda, že jsem to tam konečně taky mohla zčekovat, protože je co! 


Za prvé si mě získali už jenom tím, že vyrábí spešl kokinka pro blondýny! :D (a taky spoustu dalších dobrůtek, třeba braunýs pro brunetky :)).


A je to tam opravdu skvěle vyřešené (zdá se mi, že je tu trošku přemíra slova skvěle :D), jednoduchý design, ne moc nábytku, ale praktičnost a především originalita je na místě! Plus tam mají další ******* věc, a to knihy v oknech, ze kterých si jednu můžete uplně s klidem odnést domů, pokud přinesete místo ní další dvě.No a večer už jsme musely zase zpátky, ale nebojte, před tou krásnou knihovnou jsme taky něco nafotily! ;))


Nakonec jsme ale přece jenom nejely s prázdnou, toho jejich chlupáče jsme vzaly taky! A ještě jedno Vám musím říct! Neznám jinou rodinu, která by víc milovala svého psa, než je právě tahle! <3

Mějte krásný den, ať jste kdekoliv :)
Eliza.

You Might Also Like

11 komentářů

 1. Výlet vypadá suprově :) Je fajn, že se u Vás pořádají takové věci, u nás se snad nikdy nic takovýho neděje :)

  ReplyDelete
 2. skvely vikend a posledna fotka je TOP ! :D

  ReplyDelete
 3. pekne fotky, paci sa mi tvoj blog :)
  http://theraspberrylipstick.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 4. Vypadá to, že sis víkend skvěle užila

  ReplyDelete
 5. Ty fotky jsou super, už se těším na outfitové články :)

  Lucieswlife

  ReplyDelete
 6. Eli super fotky a na tý s cupcakem jsi úplně roztomilá :D :) !! Měly jste se určitě skvěle a úplně mě mrzí, že jsem tu akci prošvihla a nemohla tak s váma aspoň chvilku strávit :) PŘÍSTĚ!!!! :))))

  ReplyDelete
 7. holky vy jste nádherný,to neni možný <3

  ReplyDelete
 8. holky, já vás žeru :) jste skvělá dvojka!

  ReplyDelete