#elizatravels

10:34:00 AM

Dneska je tam teda fakt hnusně! (fu*k) Přestaňte se tedy na chvilku dívat z okna a přeneste se se mnou na slunečný ostrov, kde jsou všichni fajn, v pohodě, kde nikoho nic netrápí, protože všechny své starosti pokaždé rychle smyje v moři, kde se s vámi chce každý kamarádit a pořvává guapa, za každým rohem, kde by vám každý chlap snesl modré z nebe a dá vám to patřičně najevo, kde je národ horkokrevný, temperamentní, hrdý, trochu líný a každý tam má svou hlavu.
Znáte ten pocit, když jste někde ve vzduchu a kolem vás jenom tahle nádhera? :) / Nejkrásnější španělský butik, to bylo něco pro mě! / a můj šedooranžový mood. 

moře / moře / moříčko! <3 

 letní pohoda a grafitti / vlny <3 / modrá laguna
 orange moodboard / oblíbený jednoduchý outfit ( ikdyž na dlouhé kalhoty došlo tak jednou za celé 2 měsíce! :D) / a moje mangové tropické kalhoty
 Nejlepší párty se Španělama (sousedama) / oblíbené proužky ze Zary, které mě provází všude / déšť na Mallorce, který když přijde, tak pořádně a bojí se ho tam snad všichni. My jsme se tehdy ale nezalekly a v tomhle lijavci jsme běžely domů, nejlepší zážitek ever! 
 Snad jediný obchod, ve kterém se  dalo nakupovat, ještěže zrovna tenhle! / new in / inspirace je vždycky potřeba!
 vedro k padnutí, nebe bez mráčku, čisté moře, sůl a písek (nikdy bych nevěřila, že já takový zimomil si právě tohle tak zamiluju) / laky a palmy na balkoně / pozdravy domů
 růže / Pandora / láska 

 poslední párty a jak jinak než s Jack Daniels v ruce / poslední a nejlepší oběd u moře / a nekonec rychlé focení, před odletem.

You Might Also Like

4 komentářů

  1. Uuuu, hned bych se tam vypravila! Dnešní počasí stojí fakt za houby jako :D
    Super momentky, Eli! :) ...fotka laky a palmy je úplně super - krásný letní barvičky a to pozadí!!! :)

    ReplyDelete
  2. Nádherné fotky, hned bych jela :)

    ReplyDelete