BLACK / WHITE / ORANGE

1:17:00 PM


               I was wearing
Mango high waisted jeans, sandals / H&M t-shirt / Storm watch

Kdo mě sledujete na instagramu, tak jste před pár dny mohli zaregistrovat pár z těchto fotek. Jak jsem psala, tak nejsou uplně povedené a představovala jsem si je trošku jinak. Jelikož ale po ruce nemám šikovného fotografa zapáleného do focení outfitů v kratičkém volném čase, tak jsem se rozhodla i přesto fotky zveřejnit. Taky proto, že tuhle kombinaci jsem si naprosto oblíbila (škoda jenom, že v tom vedru ji tu moc neunosím). Perfektní džíny do pasu, které padnou jak ulité (konečně!), volné triko z hmka, (které bylo mimochodem koupí ala nemám co na sebe, tak vezmu co mi padne pod ruku a teď si bez něj život tady nedokážu představit :D) a konečně oranžové doplňky, které jsem si poslední dobou doslova zamilovala. Abych byla upřímná, tak jsem oranžovou moc nemusela (dlouho!), ale tohle léto se mi nějak připletla do cesty a už se jí nemůžu pustit. :)))) Máte to tak taky s nějakou barvou? 

Mějte se krásně!
Eliza.

You Might Also Like

5 komentářů

 1. Moc krásný outfit, jednoduchý, černobílý a určitě moc pohodlný :-) Mě se tohle léto připletla do cesty modrá kterou jsem nikdy dřív nenosila a letos se jí nemůžu nabažit :-)
  www.bokattyna.blogspot.cz

  ReplyDelete
 2. já mám tyhle outfity prostě ráda :) a strašně se mi k tomu líbí ty tvoje vlasy <3 no a sandálky - božííí
  ...užívej ! :)

  ReplyDelete
 3. Náhodou dobrý fotky, super outfit a parádní vlasy! Takový dovolenkový prostě :) každopádně už se nejvíc moc těším, až se mi vrátíš a budeme zase chodit fotit spolu, bejb :-*

  ReplyDelete
 4. Děkuju moc ženy! A to jsem si zrovna před odchodem fotit říkala dobrý, az na ty vlasy..:)))) a Domi já takyyy, moc!! Těším se az objevíme další skvělá místa, pusu!

  ReplyDelete
 5. Koupi nemám co na sebe, vezmu co mi padne pod ruku a pak to miluju velmi dobře znám!! :D.D

  ReplyDelete